Reklama

Reklama

Zmiany bez cięcia

Wiesz już, w jakiej długości włosów wyglądasz najlepiej? Świetnie! Teraz odkryj, jak zmienić fryzurę jedynie za pomocą grzebienia i kosmetyków.

Krótkie i minimalistyczne

Tym cięciem Małgorzata Kożuchowska (44) przekonała niejedną kobietę do krótkich włosów. Ciebie też? Uniesiona góra i zaczesane na gładko boki idealnie komponują się z eleganckim ubiorem. Robiąc przedziałek z boku, stworzysz wygodną codzienną fryzurę. Zaczesując włosy na czoło, będziesz wyglądać klasycznie. Najlepiej sprawdzą się pasta lub puder dodający objętości. W pielęgnacji unikaj masek, postaw na lekkie odżywki w spreju.

Półdługie z fantazją

Przygładzając włosy z jednej strony żelem, Anna Popek (46) wygląda drapieżnie. Kiedy lekko je podpina, prezentuje się wytwornie, a podwijając na szczotce - jak sympatyczna dziewczyna z sąsiedztwa. Przy takiej długości warto wyposażyć się w piankę i maskę nawilżającą.

Reklama

Długie i elegnckie

Dojrzałe kobiety często wybierają krótkie fryzury. Tymczasem, co widać na przykładzie LIDII POPIEL (56), długie włosy odmładzają! Tak, ich pielęgnacji musisz poświęcić więcej czasu (co-dziennie odżywiać, a raz w tygodniu aplikować maskę), ale warto! Używając prostownicy, zarówno wygładzisz włosy, jak też stworzysz lekko połamane fale. Koczek na karku doda ci klasy.

SHOW 10/2015


Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy