Reklama

Reklama

Zmień perfumy na...

W czasie upalnych dni wystarczą prysznic i balsam, które odświeżą ciało. Sprawdzą się też lekkie, pachnące mgiełki i wody toaletowe o świeżych nutach.

Energetyzujące żele

Wybierz taki żel, którego zapach dodaje energii. Orzeźwiająco pachnie, a także chłodzi żel z miętą pieprzową. Wejdź pod letni prysznic i wylej na dłoń odrobinę żelu. Wymasuj nim ciało kolistymi ruchami, a pianę spłucz wodą.

Mgiełki do ciała

Rozpyl na ciało chmurkę pachnącej wody. Pozostawia zapach owoców i orzeźwia skórę podczas upałów. Możesz wybrać mgiełkę aromatami pomarańczy i magnolii oraz drobinkami złota dodającymi blasku skórze.

Wody toaletowe light

Sięgaj po zapachy uniseks z limitowanych serii na lato. Pachną one energetyzująco cytrusami i ziołami, lekką wonią róży. Choć wody nie są tanie (mają dużą pojemność), to możesz używać ich ze swoim partnerem.

Reklama

Balsamy z aromatem

Po prysznicu wklep w ciało balsam z zapachowymi nutami czy z wonią zielonej herbaty. Możesz stosować wyłącznie sam balsam zapachowy albo potem jeszcze skropić ciało mgiełką czy użyć wody toaletowej. Dezodorant wybierz bezwonny.

Świat kobiety
Dowiedz się więcej na temat: perfumy | pielęgnacja ciała | pielęgnacja latem

Reklama

Reklama

Reklama