Reklama

Reklama

Najbardziej niebezpieczny ślub w historii

Ryan Jenks i Kimberly Weglin mają niecodzienną pasję. Kochają highlining, czyli chodzenie po linie. I to w bardzo ekstremalnych warunkach. Gdy zaręczyli się, wiedzieli, że ich ślub, musi nawiązywać do ich wyjątkowego hobby. Rzeczywistość przerosła oczekiwania.

Highlining to wyczynowy sport. Polega na chodzeniu po linie w ekstremalnych warunkach. Między wieżowcami, nad przepaścią, w górach. Znani miłośnicy highliningu, Ryan Jenks i Kimberly Weglin, postanowili powiedzieć sobie to najważniejsze "tak" w niezwykłych okolicznościach. Ceremonia zaślubin miała nawiązywać do ich pasji.

Narzeczeni razem z przyjaciółmi utkali sieć, którą zawiesili 125 metrów nad ziemią, na pustyni w stanie Utah. Kolorowy splot stanowił główne miejsce ceremonii. Prowadziła do niego alejka stworzona z czarnych lin. O ile państwo młodzi nie mieli problemu z tym, żeby przejść po linach nad przepaścią, dla ojca panny młodej stanowiło to problem. Dzień wcześniej ćwiczył z przyjaciółmi pary młodej i w dniu ślubu udało mu się zaprowadzić córkę do ślubu.

- Jedną z rzeczy, którą najbardziej cenię w naszym związku jest to, że mamy tę samą pasję. (...) Przez te wszystkie lata podczas wspólnych niesamowitych przygód dosłownie oddawałam swoje życie w ręce Ryana, to działało w obie strony. Ufaliśmy sobie, wierzyliśmy, że partner jest na tyle uważny, by podwójnie sprawdzić wszystkie zabezpieczenia lin i zapięcia, by zapewnić nam całkowite bezpieczeństwo. Przez to wytworzyła się między nami specjalna więź. (...) Zdjęcia z naszego ślubu mają symbolizować uczucie, które łączy nas z całą społecznością i zaufanie, którym ją darzymy. Stoimy na linach, które pomagali nam tkać zaproszeni goście. Wszyscy w ten sposób jesteśmy ze sobą połączeni. Wypełniało nas wyjątkowe uczucie. Wiem, że niewielu ludzi kiedykolwiek to zrozumie. To jak niebezpieczne przekraczanie granic przy równoczesnej niezachwianej wierze w bliskich, którzy są razem z tobą - napisała Kimberly Weglin po ceremonii.

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego ślubu.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje