Reklama

Reklama

Obudź w sobie kokietkę

Każda kobieta ma w sobie seksapil, ale nie każda postępuje z nim tak samo.

Podczas gdy jedne pielęgnują go i pozwalają mu rozkwitać, inne dokładają wszelkich starań aby go w sobie stłamsić. Ale nawet jeżeli przez długi czas traktowałaś swoją kobiecość po macoszemu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie ją rozbudzić. Seksapil ro sposób w jaki się poruszasz, rozmawiasz, śmiejesz, ubierasz i... rozbierasz. To nie jest nadprzyrodzony dar. Aby być sexy wystarczy, że chcesz jednego ? chcesz się podobać!

Śmiech jest sexy!

Nie przesadzaj z powagą. Wprawdzie sprawdza się ona świetnie w wielu sytuacjach, ale w kontaktach z mężczyznami ci nie pomoże. Obudź w sobie kokietkę i rozmowę z panem, który wpadł ci w oko traktuj jako zabawę. To, co mówisz nie musi być całkiem serio, żartuj baw się półsłówkami i niedomówieniami. Ale przede wszystkim śmiej się. Śmiech nie tylko sprawi, że będziesz wyglądać atrakcyjnie, ale też pomoże ci wybrnąć z każdej sytuacji.

Reklama

Nie bój się flirtować

Chciałabyś czuć, że podobasz się mężczyznom? Chciałabyś, aby okazywali ci swoje zainteresowanie? Pozwól im na to! Kokietując dajesz znak im znak, że oczekujesz ich zalotów i chętnie wysłuchasz komplementów. Flirt to sytuacja, w której obie strony mają szansę dać do zrozumienia czego pragną. Flirt jest bezpieczny, bo do niczego nie zobowiązuje. Po prostu pozwala obu stronom zbadać grunt. Jeżeli nie jesteś pewna czy potrafisz flirtować - spróbuj mimo wszystko. Ćwiczenie uczyni cię mistrzynią.

Twoje ciało też mówi

Swój seksapil możesz podkreślić ubiorem, ale nawet najseksowniejsze ciuszki na nic się zdadzą jeżeli przyjmiesz niewłaściwą postawę. Czy zgarbiona i człapiąca zamaszystym krokiem Marilyn Monroe przeszłaby do legendy? Nie, a już z pewnością nie jako ikona seksapilu!

Kręć biodrami, zakładaj nogę na nogę, poprawiaj włosy i odchylaj głowę do tyłu kiedy się śmiejesz. Korzystaj z całego repertuaru gestów, które kokietki wypracowały w ciągu wieków. To naprawdę działa. Oglądaj klasyczne filmy z mistrzyniami kokieterii i obserwuj inne kobiety. Jeżeli obawiasz się, że w twoim wykonaniu kokieteryjne ruchy mogą wyglądać nienaturalnie, ćwicz w domu przed lustrem.

Seksapil to twój naturalny talent, który powinnaś rozwijać i którym możesz posługiwać się, aby osiągać swoje kobiece cele. Chcesz oczarować chłopca, który ci się podoba? Chcesz się dobrze bawić w towarzystwie? Chcesz przyciągać męskie spojrzenia? Kokietuj i ciesz się swoją kobiecością.

IG

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy