Reklama

Reklama

Dieta Natalii Gackiej

Natalia Gacka jest Mistrzynią Świata Fitness Sylwetkowego,dietetykiem klinicznym i autorką książek „Dieta fit” i „Zostań fit. Nowa Ty w 180 dni”, w których zdradza, jak zyskać i utrzymać smukłą sylwetkę. Zasady te nie są rewolucyjne i może właśnie w ich prostocie tkwi tajemnica ich skuteczności.

Ważna jest regularność

Jedz co 3-4 godz., by przyspieszyć metabolizm. Każdy dzień zaczynaj od lekkiego i pożywnego śniadania, a zakończ zdrową kolacją na 2-3 godz. przed snem.

Dbaj o nawodnienie

Pij minimum 2 l wody dziennie, przy większym wysiłku nawet 3 l. Woda pozwala organizmowi prawidłowo funkcjonować i pozbyć się spowalniających procesy toksyn.

Nie poddawaj się

Jednorazowe odejście od planu nie oznacza porażki. Byłoby nią dopiero całkowite porzucenie diety. Wytrwałość też się ćwiczy - nie bądź wobec siebie zbyt surowa.

Więcej warzyw niż owoców

Lubisz koktajle? Wybieraj te warzywne. Owoce dostarczają witamin i minerałów, jednak warzywa mają nad nimi przewagę: są równie odżywcze, ale zawierają mniej cukru.

To musisz wyeliminować

Nawet największe starania nie będą miały znaczenia, jeśli nie wyłączysz z diety żywności przetworzonej: fast-foodów, słonych przekąsek, słodyczy, słodkich napojów.

Dobre jedzenie i zdrowy ruch

Dieta jest najważniejsza, ale trening również jest istotny - dobrze dobrane, nawzajem się uzupełniają. Jeśli chcesz poprawić kondycję i sylwetkę, stosuj je równolegle.

36/2016 Na żywo

Reklama

Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy