Reklama

Reklama

Jak uwieść go na dłużej?

Gdy mężczyzna zastanawia się, czy jego ukochana jest kobietą na stałe, bierze pod uwagę wiele spraw...

Przeciwieństwa wcale się nie przyciągają! Związki, w których partnerzy pochodzą z podobnych rodzin, mają zbliżony status materialny i przede wszystkim wspólne zainteresowania, są znacznie trwalsze od tych, w których on i ona są totalnie różni. Chyba że... w grę wchodzi romans. Jak przekonują seksuolodzy, panowie nastawieni jedynie na erotyczne przygody najchętniej szukają właśnie kobiet, które bardzo się od nich różnią.

Narzekającym paniom mówią zdecydowane: "NIE". Żaden mężczyzna nie zwiąże się z panią, która na świat patrzy przez "czarne" okulary. Narzekanie, marudzenie i czarnowidztwo - te cechy czytelnicy męskiego pisma "Men’s Health" określili jako najbardziej odpychające. Pamiętaj o tym, zanim zaczniesz opowiadać ukochanemu, jaki przykry miałaś dzień.

Reklama

Temperament seksualny - bardzo ważny! Mężczyźni szukają kobiet, którym bycie razem sprawia autentyczną przyjemność. Ważne jest też dopasowanie temperamentów. Ognisty kochanek nigdy nie będzie chciał związać się z kobietą, która traktuje seks jak obowiązek lub co gorsza kartę przetargową. Erotyczny szantaż to najkrótsza droga do rozstania.

Warto mieć także coś z... muzy. Jeśli on przy tobie tryska energią, ma mnóstwo pomysłów i chce uczyć się nowych rzeczy - możesz mieć pewność, że jesteś dla niego inspiracją. Takich pań mężczyźni szukają. Niebezpieczeństwo tkwi tylko w tym, że nie możesz stać się jednocześnie jego "nauczycielką". Bo partner nie chce mieć poczucia, że go pouczasz. Ważne są dla niego także akceptacja i przeświadczenie, że nie muszą się bardzo zmieniać, by zasłużyć na twoje uczucie.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: randka | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy