Reklama

Reklama

Playboy na emeryturze

Jak być szczęśliwą z mężczyzną z przeszłością?

Aneta (29 ) zakochała się w Marku (35) bez pamięci. Imponował jej swoim doświadczeniem, ale ziarno niepokoju zasiała w niej przyjaciółka. – On miał przed tobą setki kochanek! – grzmiała przez telefon. Aneta czuła, że Marek jest silnie zaangażowany w ich związek, ale zastanawiała się, czy on wytrzyma w monogamicznym układzie...

Każdy playboy przechodzi wreszcie na emeryturę. Zdobywanie nowych kobiet jest okupione sporym wysiłkiem, więc możesz mieć pewność, że każdy, nawet największy podrywacz, zapragnie stabilizacji. Aby jednak ten stan go nie znudził, wystarczy, że zadbasz o to, żeby być dla niego pewnym wyzwaniem. Mężczyzna uzależniony od miłosnych podbojów potrzebuje mieć poczucie, że walczy o swoją kobietę.

Reklama

Korzystaj z jego doświadczeń seksualnych. Partner, który miał wcześniej kilka kobiet wie, jak zachować się w sypialni. Możesz zatem oczekiwać, że wasze życie seksualne będzie bardzo udane. Nie myśl więc o poprzedniczkach, jak o konkurentkach. Gdyby nie one, twój wybranek mógłby nie wiedzieć, jak sprawić ci prawdziwą rozkosz.

Nie bagatelizuj jednak przeszłości. Twój partner powinien wyznać ci, czy przechodził choroby płciowe. Kiła, rzeżączka, a przede wszystkim opryszczka to poważne schorzenia. Jeśli ukochany miał liczne przygody, jest prawdopodobieństwo, że czymś się mógł zarazić. Poproś go, by wykonał testy, aby uspokoić twoje obawy. Jeśli żachnie się, zastanów się, czy warto ryzykować?

Jakie znaki mogą świadczyć o jego zaangażowaniu? Wspólne planowanie przyszłości. Pamiętaj jednak o tym, by nie poprzestawać na obietnicach. Zwróć uwagę, czy wywiązuje się z danego słowa.

Wiele także możesz odczytać z... jego podejścia do antykoncepcji. Panowie, którzy miewają przygody, mają zazwyczaj przy sobie duże ilości prezerwatyw. Ojcostwo ich przeraża. Jeśli więc twój kochanek po pewnym czasie rezygnuje z prezerwatywy, to znak, że przestaje się bać ojcostwa. Widocznie uznał, że oto poznał potencjalną matkę swoich dzieci i już nie musi się zabezpieczać.

Na żywo 24/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy