Reklama

Reklama

Pozycja "bogini" doda ci pewności siebie

To ćwiczenie zajmie ci tylko chwilę, a jego efekty mogą być fantastyczne. Wykonuj je codziennie, a twoja pewność siebie znacząco wzrośnie. Czy słyszałaś już o pozycji "bogini"?

Jeżeli zdarza Ci się mówić "tak", chociaż w środku krzyczysz "nie", koniecznie musisz nauczyć się wykonywać to ćwiczenie. Postaraj się robić je regularnie. Wygląda banalnie, może wzmocnić twoją pewność siebie.

Jak to zrobić?

Reklama

Stań w rozkroku, tak aby twoje stopy znajdowały się w odległości około 90 centymetrów od siebie. Unieś do góry palce stóp, a dłonie złącz ze sobą kilka centymetrów poniżej pasa. 

Ugnij swoje nogi w kolanach, oddychając powoli przez nos. Po pięciu oddechach spróbuj jeszcze bardziej ugiąć kolana. Kiedy już to zrobisz, znów zrób pięć głębokich oddechów, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz trzy razy. 

Ćwiczenie sprawi, że poczujesz się o wiele silniejsza. Wzmocni również mięśnie Twoich nóg oraz ramion i poprawi zmysł równowagi. 

Naprawdę warto je wykonywać! 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>


Dowiedz się więcej na temat: ćwiczenie | pewność siebie | pewna pozycja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje