Reklama

Reklama

Czego tu się wstydzić?

Bogate życie erotyczne, liczni kochankowie i wyszukane doznania. Gwiazdy zawsze robią na nas wrażenie, gdy opowiadają o seksie!


Grażyna Szapołowska

Słynna aktorka wyznała niedawno, że jej partner, Eryk Stępniewski zakochał się w niej ponownie, gdy... razem obejrzeli film, w którym ona pieści się sama. - Pod wrażeniem tej sceny od razu poszliśmy do łóżka - dodała Grażyna Szapołowska (59).

Dorta Deląg

Aktorka nie miała żadnych oporów, by przed kamerą powiedzieć, ile czasu potrzebuje, żeby osiągnąć satysfakcję seksualną. Dorota Deląg (40) bezpruderyjnie wyznała, że gdy jest z partnerem, zabiera im to 20-25 minut.

Reklama


Majka Jeżowska

Gwiazda piosenki dla dzieci Majka Jeżowska (53) twierdzi, że seks przed występem działa na nią stymulująco, bo wychodząc na scenę, potrzebuje rozluźnienia. Dlatego uprawia seks najczęściej, jak to możliwe.

Siwiec (30) lubi podkreślać, że cnotę straciła, gdy miała 14 lat. Chętnie też rozprawia o tym, że największą przyjemność w życiu daje jej seks, w którym najbardziej lubi... orgazmy, a jeśli poczuje do kogoś silny pociąg, uprawia seks na pierwszej randce.

Doda

Prowokacja seksualna i skandale to sprawdzony sposób na promocję, jaki Doda (29) stosuje, odkąd pochwaliła się, że w reality show Bar uprawiała seks w toalecie z narzeczonym, Radosławem Majdanem. Później zasłynęła też stwierdzeniem, że dla niej u mężczyzny najważniejsze jest to, żeby "miał dużego...".

Piosenkarka Edyta Górniak (40) wprawiła w osłupienie fanów, ogłaszając, że jakość jej estradowych występów ma związek z... życiem intymnym. Jak ogłosiła, już na tydzień przed koncertem wstrzymuje się od seksu, gdyż ten...działa rozluźniająco na mięśnie. A to rzekomo niekorzystnie wpływa na możliwości wokalne artystki. Natomiast tygodniowa abstynencja seksualna wprowadza takie napięcie, które dobrze nastraja jej wspaniały głos.

Zanim została przykładną matką sześciorga dzieci, Angelina Jolie (37) szokowała świat wyznaniami, że ma kilkunastu kochanków i kochanek w różnych miejscach na świecie, a doznania w łóżku uwielbia wzmacniać, bawiąc się... nożami.

Gwiazda piosenki Lady Gaga (27) chwaliła się, że gdy ma ochotę na seks, robi to z... muzykami własnego zespołu, bo "tak łatwiej". Marzy się jej też seks z gwiazdorami grupy Take That. - Wzięłabym całą czwórkę na raz! - wyznała szczerze artystka.

Jedna z gwiazd serialu Gotowe na wszystko Eva Longoria (38) niedawno z rozbrajającą szczerością wyznała, że dopiero przed trzema laty odkryła zalety, jakie daje wibrator. - Żałuję, że tak późno to odkryłam - oznajmiła aktorka. - Za to teraz każdej mojej przyjaciółce daję wibrator w prezencie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje