Reklama

Creme Reparatrice Biologique Recherche

Krem z glikoproteinami przeciwdziałającymi rozstępom Creme Reparatrice Biologique Recherche ujędrnia i uelastycznia ciało i biust, jest również skuteczny w walce z rozstępami w czasie ciąży.

Creme Reparatrice Biologique Recherche z powodzeniem stosowany jest w terapii zapobiegającej powstawaniu rozstępów i redukującej już istniejące. Został opracowany również z myślą o kobietach w ciąży, których skóra wymaga specjalnej ochrony. Ujędrnia i napina zwiotczałą skórę całego ciała oraz chroni naskórek.

Sprawdza się w pielęgnacji tych części ciała, które szczególnie narażone są na wiotczenie, osłabienie i utratę elastyczności, w szczególności: biustu, wewnętrznych części ramion i ud.

Reklama

Skuteczność Creme Reparatrice wiąże się z zastosowaniem składników aktywnych pochodzenia biologicznego, o niespotykanych w innych produktach wysokich stężeniach. Formuła kremu została oparta na glikoproteinach pochodzących z mikroorganizmów z Antarktydy, które regenerują, odbudowują strukturę skóry, a przy tym głęboko odżywiają i nawilżają.

Za stymulację produkcji kolagenu i elastyny, które silnie ujędrniają i poprawiają napięcie skóry, odpowiedzialny jest wyciąg z czarnego bzu. Innym składnikiem aktywnym jest wyciąg z żyta, który liftinguje, ujędrnia i poprawia sprężystość skóry.

Cena: 269 zł/100 ml


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama