Reklama

Reklama

"Heaven in Hell". Magdalena Boczarska w nowym filmie twórców "365 dni"

"Heaven in Hell" zadebiutuje w kinach już 10 lutego 2023 roku. To najnowsza produkcja twórców "365 dni", w której wystąpią Magdalena Boczarska oraz Simone Susinna. W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu.

Nowy zwiastun "Heaven in Hell"

Filmy erotyczne w Polsce stają się coraz popularniejsze. Choć trylogia "365 dni" nie zyskała uznania krytyków, przyciągnęła wielu widzów przed ekrany i była prawdziwym hitem platformy Netflix. Już niedługo premierę będzie miał z kolei nowy film tych samych twórców.

"Heaven in Hell" to nowa propozycja od reżysera Tomasza Mendesa. Film ma opowiedzieć o "namiętności i pożądaniu, któremu nie sposób się oprzeć oraz miłości, która nie miała prawa się zdarzyć". Ostatnio pojawił się jego kolejny zwiastun.

"Heaven in Hell" - obsada i data premiery

W głównych rolach wystąpią Magdalena Boczarska i Simone Susinna. Bohaterów granych przez nich dzieli 15 lat różnicy. Olga jest kobietą sukcesu, która ma dorosłą już córkę, natomiast Maks to przystojny, młody mężczyzna żyjący z dnia na dzień.

Reklama

Czy ich miłość ma szansę na szczęśliwe zakończenie? Przekonamy się już wkrótce - premiera "Heaven in Hell" zaplanowana jest na 10 lutego 2023 roku. W obsadzie znajdują się także Katarzyna Sawczuk, Janusz Chabior i Sebastian Fabijański.

Zobacz również: Czuwał nad Dianą w chwili jej śmierci. Po latach przerywa milczenie!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Heaven in Hell | erotyki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy