Reklama

Nowości od Netflixa na marzec. Na liście m.in. polska produkcja i powrót hitowego serialu

Marzec przyniesie subskrybentom Netflixa kolejną porcję nowości. Na platformie pojawią się kolejne filmy, seriale i programy, a także powrócą kontynuacje hitów uwielbianych przez widzów. Na liście znajduje się m.in. ciekawie zapowiadająca się polska produkcja, a także animacja z udziałem Matthew McConaughey.

Netflix co miesiąc proponuje swoim subskrybentom zestaw nowych filmów i seriali w swojej bibliotece. Tak jest również i w marcu 2023 - platforma przygotowała sporo premier, zarówno całkowitych nowości, jak i kontynuacji hitów uwielbianych przez widzów. Co zatem warto obejrzeć?

Netflix na marzec - "Ty"

Już 9 marca premierę będzie mieć druga część 4. sezonu "Ty". Serial opowiada o wielbicielu książek Joe, który zakochuje się w kolejnych kobietach i obdarza ich swoją obsesyjną miłością. Jego poprzednie związki kończyły się dla ukochanych tragicznie... W pierwszej części sezonu, którą widzowie mieli okazję zobaczyć w lutym, Joe przeprowadził się do Wielkiej Brytanii i wyjątkowo to nie on okazał się mordercą. Jak potoczą się dalej jego losy?

Reklama

Czytaj także: "Heaven in Hell". Magdalena Boczarska w nowym filmie twórców "365 dni"

Netflix na marzec - "Cień i kość"

W nadchodzącym miesiącu poznamy również dalsze losy bohaterów "Cienia i kości". To produkcja z gatunku fantasy, której premiera odbyła się już prawie dwa lata temu. Fani musieli zatem naprawdę długo czekać. Teraz jednak serial opowiadający o młodej wojowniczce, która może zjednoczyć świat, będzie miał swój dalszy ciąg. Premiera odbędzie się 16 marca, zatem jest jeszcze czas, aby nadrobić pierwszy sezon.

Netflix na marzec - "Agent Elvis"

Czas na nowość w naszym zestawieniu. Serial "Agent Elvis" to animacja dla dorosłych będąca komedią przygodową. Główną postacią jest Elvis Presley, który będąc królem rock'n'rolla, zostaje wcielony do programu dla szpiegów, aby pomagać z walką o uratowanie swojego kraju. Produkcja zadebiutuje na platformie 17 marca, a głosu głównemu bohaterowi użyczy popularny aktor, Matthew McConaughey.

Netflix na marzec - "Dzisiaj śpisz ze mną"

Ostatnia propozycja to polska produkcja. Film "Dzisiaj śpisz ze mną" w reżyserii Roberta Wichrowskiego opowie o dziennikarce, w której małżeństwie pojawia się kryzys. Kobieta musi teraz wybrać między kochającym mężem, a wracającym do jej życia byłym chłopakiem. W główne role wcielają się Roma Gąsiorowska, Wojciech Zieliński oraz Maciej Musiał. Film miał premierę 1 marca, zatem można go już oglądać na platformie.

Zobacz również: Platformy streamingowe walczą o zysk. Koniec współdzielenia konta na Netflixie?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama