Reklama

Nowości od Netflixa na sierpień. Co obejrzymy jeszcze w te wakacje?

Nowy miesiąc oznacza kolejną porcję nowości od Netflixa. Co platforma przygotowała na sierpień? Kontynuacje hitów, następną część polskiego filmu oraz dokument o głośnym procesie sądowych Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Sprawdź, co obejrzysz podczas drugiej połowy wakacji.

Netflix na sierpień - "Prawnik z Lincolna"

3 sierpnia z drugą częścią drugiego sezonu na Netflixa powróci "Prawnik z Lincolna". Serial opowiada o wznawiającym karierę adwokacie, który od razu po powrocie do pracy musi podjąć się trudnej sprawy zabójstwa. Teraz widzowie poznali dalsze losy głównego bohatera, choć musieli uzbroić się w cierpliwość - pierwszą część mogli oglądać w ubiegłym miesiącu, a dokończenie sezonu nastąpi dopiero teraz.

Czytaj także: "Rojst" powróci z trzecim sezonem. Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z planu

Reklama

Netflix na sierpień - "Heartstopper"

Tego samego dnia na platformie pojawi się drugi sezon wielkiego hitu dla nastolatków, ale nie tylko - "Heartstopper". Produkcja skupia się na losach dwójki bohaterów, którzy odkrywają siebie i swoją seksualność, zakochując się w sobie. Historia Charliego i Nicka, będąca ekranizacją komiksu Alice Oseman, była chwalona za dobrą reprezentację młodzieży LGBTQ.

Netflix na sierpień - "Depp kontra Heard"

Z kolei 16 sierpnia premierę będzie miał dokument "Depp kontra Heard". Opowie o słynnym procesie sądowym, który odbył się w zeszłym roku i był nazywany procesem dekady, między Johnnym Deppem a Amber Heard. Poznamy analizę zeznań obu stron oraz konsekwencji, jakie wydarzenia z sali sądowej miały w internecie. Produkcja z pewnością przyciągnie przed ekrany wielu widzów.

Netflix na sierpień - "Miłość do kwadratu bez granic"

Tydzień później w serwisie zadebiutuje "Miłość do kwadratu bez granic". To już trzecia część polskiego filmu z Adrianną Chlebicką i Mateuszem Banasiukiem w rolach głównych. Tym razem bohaterowie komedii romantycznej będą przygotowywać się do ślubu, jednak nie wszystko będzie szło po ich myśli. Jak zakończy się ich historia?

Zobacz również: Kultowe produkcje, najnowsze hity i polskie seriale. Co warto obejrzeć na HBO Max?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy