Reklama

Oferta Netflixa na weekend. Co nowego obejrzymy na platformie?

Serial biograficzny, dokument true crime czy wielki hit kinowy. Na tym jednak nie kończy się weekendowa lista do obejrzenia na Netflixie. Platforma jak zwykle przygotowała ciekawą ofertę dla swoich subskrybentów. Sprawdź, co pojawiło się w poprzednich dniach i wybierz coś dla siebie.

Netflix na weekend - "Griselda"

"Griselda" pojawiła się na Netflixie w czwartek, a już dzień później znalazła się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Serial biograficzny osadzony w latach 70. i 80. opowiada o życiu Griseldy Blanco, która stworzyła w Miami jeden z największych narkotykowych karteli. W roli głównej występuje Sofia Vergara.

Netflix na weekend - "Amerykański koszmar"

Warto w ten weekend nadrobić również niedawny numer jeden na liście najpopularniejszych seriali platformy, czyli "Amerykański koszmar". To dokument przedstawiający prawdziwą historię pewnej pary, która najpierw doświadcza włamania, a następnie porwania kobiety. Jednak gdy wraca ona do domu, wraz z partnerem zostaje oskarżona o mistyfikację.

Reklama

Netflix na weekend - "Faworyta"

Od wtorku subskrybenci serwisu mogą oglądać wielki hit kinowy z 2018 roku - "Faworyta". Film wybitnego greckiego reżysera Yorgosa Lanthimosa (który niedługo będzie walczył z "Biednymi istotami" aż o 11 statuetek) zdobył 9 nominacji i jednego Oscara dla Olivii Colman jako najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Na ekranie towarzyszą jej równie znakomite Emma Stone oraz Rachel Weisz.

Netflix na weekend - "Porady różowej brygady"

Dzień później miała miejsce premiera ósmego już sezonu "Porad różowej brygady", znanych także pod oryginalnym tytułem "Queer Eye". W uwielbianym przez widzów programie występuje pięciu popularnych gejów, którzy przeprowadzają metamorfozy nieco zaniedbanych heteroseksualnych mężczyzn.

Zobacz również: Najbardziej wyczekiwane premiery na Netflixie w 2024 roku. Co będzie warto obejrzeć?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama