Reklama

Reklama

71-letnia kulturystka o boskim ciele

Josefina Monastere w wieku 59 lat chciała zmienić swoje życie. Została mistrzynią kulturystyki. Dziś ma 71 lat i zachwyca figurą.

W sportowym środowisku znana jest jako "Dr Josefina". W wieku 59 lat zdecydowała, że musi zmienić swoje życie. Dziś zachęca do tego innych, jest coachem, motywuje innych do zrobienia pierwszego kroku w stronę zdrowego trybu życia i odnosi sukcesy w kulturystyce.

Biegi, podnoszenie ciężarów, ćwiczenia z trenerem na siłowni i medytacja - tym wszystkim chwali się na Instagramie. Efekty jej ciężkiej pracy widać gołym okiem. 71-latka zachwyca swoją figurą. 

Celem kobiety jest uświadamianie innym, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Sama jest tego najlepszym przykładem. 

Reklama

Dr Josefina podkreśla, że najważniejsza jest systematyczność. Nie można sobie odpuszczać nawet wtedy, gdy wypracowało się wymarzoną sylwetkę. Kulturystka zdradziła też swój sekret, któremu zawdzięcza tak młody wygląd.

Dzień Josefiny Monasterem rozpoczyna się o 3:00 nad ranem. Seniorka zaczyna go od medytacji. Później wybiera się na 10 kilometrowy bieg, który kończy ćwiczeniami jogi. O 8:00 rano pora na śniadanie. Dwie godziny później zaczyna ćwiczenia na siłowni, które trwają do 12:00. Dopiero popołudniu może odpocząć.

Dr Josefina może pochwalić się tytułem doktora w dziedzinie rozwoju personalnego seniorów. Ukończyła też studia magisterskie na kierunku humanistycznym. Dziś szkoli inne osoby i pokazuje im, jak zmienić swoje życie.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy