Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk w ciąży wygląda kwitnąco!

W ubiegłym roku aktorka poinformowała, że odnalazła swoją miłość, a w styczniu przekazała internautom radosną nowinę. Para spodziewa się dziecka. Teraz Agnieszka Włodarczyk dzieli się z fanami chwilami swojej prywatności w domowym otoczeniu.

40-letnia aktorka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, przedstawiające, jak krząta się w kuchni. Agnieszka Włodarczyk ubrana jest w luźny domowy strój, w którym może czuć się swobodnie i wygodnie. Brzuszek jest wyraźnie zarysowany pod materiałem, co zachwyciło fanów aktorki. Posypały się gratulacje i miłe słowa ze strony internautów, którzy kibicują Aktorce w tych ważnych dla kobiety chwilach.

Agnieszka Włodarczyk najwyraźniej dba o siebie i zdrowo się odżywia. Na talerzach widzimy mnóstwo warzyw i jajka! Aktorka przyznaje, że ceni polskie smaki i zawsze za nimi tęskni. Na zdjęciu widzimy jak podsmaża bułkę tartą na maśle (tradycyjny dodatek do kalafiorów, które widzimy na talerzach).

Reklama

Agnieszka Włodarczyk zauważyła, że podróżując nie natrafiła na potrawy z bułką tartą. Przyznała też, że uwielbia gotować i poprosiła internautki o przepisy... właśnie z bułką tartą!

Leniwe pierogi z bułką tartą!


Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

***

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy