Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk w krótkiej sukience i muszkieterkach. Seksowna młoda mama!

Agnieszka Włodarczyk 7 lipca urodziła dziecko i, zarówno w okresie ciąży, jak i zaraz po porodzie nie przejmowała się tak bardzo swoim wyglądem. Aktorka stawiała raczej na wygodę, o czym zresztą mogli się przekonać jej fani w mediach społecznościowych. Niedawno jednak gwiazda zapragnęła odmiany i wrzuciła do sieci zdjęcie, do którego zapozowała w niezwykle seksownej stylizacji. Trzeba przyznać, że młoda mama wie, jak przyciągnąć wzrok!

Agnieszka Włodarczyk w ubiegłym miesiącu po raz pierwszy została mamą. Podczas ciąży i tuż po narodzinach małego Milana gwiazda pozowała  do zdjęć w wygodnych luźnych ubraniach, które nie krępowały jej ruchów. 

Koncert w Ostródzie był jednak dla niej wyjątkowa okazją, na którą gwiazda postanowiła ubrać się nieco bardziej elegancko. 

Wskoczyła więc w krótką złoto-czarną geometryczną sukienkę i seksowne muszkieterki na szpilce. 

Agnieszka Włodarczyk wyglądała obłędnie! 

Seksowna stylizacja Agnieszki Włodarczyk. Miała mieć inne buty

Wybór seksownych muszkieterek na szpilce nie był jednak przypadkowy. Agnieszka Włodarczyk wyznała, że początkowo na koncercie w Ostródzie miała wyglądać nieco inaczej, jednak okazało się, że po narodzinach Milana jej stopy urosły o jeden rozmiar. 

Okazuje się, że w show-biznesie nie tylko jej się to przydarzyło. 

"Co dziecko rozmiar więcej" - zgodziła się z nią w komentarzu pod zdjęciem Sonia Bohosiewicz, a wiele fanek również przyznało, że im też się to przydarzyło.

Czy wy również znacie to z autopsji? 

Reklama

Czytaj również: 

Joanna Opozda w ciąży? Komentuje! 

Kandydatki Miss Supernational w Małopolsce! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy