Reklama

Alżbeta Lenska i jej córka: jak dwie krople wody

Popularna aktorka jest mamą dwójki dzieci: dziewięcioletniej Zofii i siedmioletniego Antoniego. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a z wiekiem coraz bardziej przypomina mamę. Dowód? Zdjęcie, które niedawno pojawiło się na Instagramie.

Pandemia koronawirusa zrewolucjonizowała nasze życie. Jedną z grup, które wyjątkowo silnie odczuły jej skutki, są dzieci. Od 29 listopada uczniowie wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczą się zdalnie.

W związku z tymi obostrzeniami, uczniowie musieli zorganizować sobie własne "home office". Jak domowe biuro (czy raczej domowa szkoła) wygląda w przypadku dzieci gwiazd, można od czasu do czasu podejrzeć na Instagramie. Niedawno zdjęciem takiej właśnie przestrzeni do nauki pochwalił się Rafał Cieszyński - mąż Alżbety, ojciec Zosi i Antka.

Reklama

Na opublikowanej na Instagramie fotce widać sympatycznie i funkcjonalnie urządzony kącik do pracy. Jest w nim biurko, laptop, książki i miejsce na przybory piśmiennicze. Znajdujące się za biurkiem okno, zapewnia zaś dostatek naturalnego światła. Warunków do pracy naprawdę można pozazdrości.

Jednak to nie one wzbudziły najwięcej zainteresowania wśród internautów. Uwagę instagramerów przyciągnęła  siedząca za laptopem Zosia.

"Cała mama", "Kopia mamy", "Bardzo podobna do pana żony"- pisali w komentarzach.

Wy też zauważacie podobieństwo?Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy