Reklama

Reklama

Anna Dereszowska pokazała partnera!

Anna Dereszowska nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami szczegółami z życia miłosnego. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim partnerem – Danielem Duniakiem.

Anna Dereszowska to zarówno aktorka teatralna, filmowa, jak i telewizyjna. Debiutowała na scenie Teatru Dramatycznego rolą Marii Antonowej w sztuce "Rewizor". Największą rozpoznawalność przyniósł jej jednak udział w tworzeniu produkcji telewizyjnych. Wystąpiła w takich serialach jak "Złotopolscy", "Tango z aniołem", czy "Prawo Agaty".

Anna Dereszowska jest od kilku lat związana z fotografem Danielem Duniakiem. Para poznała się na jednej z sesji zdjęciowych aktorki i od razu przypadli sobie do gustu. Nie przeszkadzała im nawet różnica wieku! Aktorka jest starsza od swojego partnera o cztery lata. Dereszowska opowiadała już o swoim partnerze wielokrotnie, ale ich wspólne zdjęcia to naprawdę rzadkość.

Reklama

Ostatnio Dereszowska opublikowała zdjęcie, które zrobiła właśnie z Danielem. Natomiast w długim opisie zamieszczonym w poście wyznała mu miłość.

Fani aktorki świetnie przyjęli jej instagramowe wyznanie miłości i dołączyli do życzeń dla jej partnera.

Zobaczcie koniecznie ich wspólne zdjęcie!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | partner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama