Reklama

Anna Lewandowska pojawi się w programie „Top Model”

Anna Lewandowska niedawno została po raz drugi matką. Instruktorka fitnessu nie zamierza jednak zamknąć się z tego powodu w domu. Wręcz przeciwnie, angażuje się w różne projekty i rozwija karierę. Jaki pomysł na siebie ma tym razem?

Anna Lewandowska w ciągu kilku lat zbudowała prawdziwe imperium zdrowego stylu życia. Jej pierwszą aktywnością w internecie był blog "Healthy Plan by Ann", za pomocą którego wciąż zachęca czytelników do zmiany nawyków żywieniowych i wprowadzenia ćwiczeń do planu dnia.

Na fali popularności bloga Anna wydała kilka płyt z treningami oraz książki o zdrowym żywieniu, dedykowane kobietą w ciąży i karmiącym matkom. Od 2016 roku prowadzi również markę "Foods by Ann", która skupia się na produkcji zdrowych przekąsek.

Anna od niedawna jest szczęśliwą matką dwóch pociech. Kilka miesięcy temu na świat przyszła córeczka Lewandowskich - Laura. Macierzyństwo nie pochłonęło całkowicie instruktorki fitnessu. Anna prawie natychmiast wróciła do aktywności fizycznej i zawodowej.

Reklama

Teraz celebrytka pracuje nad wieloma ciekawymi projektami. Ostatnio pojawiła się na planie programu "Top Model". Na najpopularniejszy w Polsce wybieg założyła modne, szerokie spodnie z lejącego materiału, błękitny koronkowy top oraz marynarkę. Uwagę przykuwa także wyrzeźbiony brzuch Lewandowskiej. Gwiazda nie próżnuje i efekty ćwiczeń widać już gołym okiem.

Co sądzicie o stylizacji Anny Lewandowskiej?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Top model
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy