Reklama

Reklama

Anna Lewandowska: Tonie w błękitach

Opalone smukłe ciało w pozie przybranej do zdjęcia to idealna metafora lata. Jednak Anna Lewandowska miała inny pomysł na interpretację postu umieszczonego w mediach społecznościowych.

Na pierwszym planie trenerka Anna Lewandowska. Ujęcie i kolory wprawiają w zachwyt. Zauroczeni widokami czytamy komentarz Anny Lewendowskiej umieszczony pod zdjęciem na Instagramie. 

"Chociaż u mnie za oknem (nareszcie) deszcz. To pewnie wielu z Was wygrzewa się na wakacjach  i bardzo dobrze!!! Ładujcie baterie!
Dzisiaj na blogu przygotowałam wpis: Negatywne skutki opalania. Przygotowałam dla Was kilka porad, jak pozostać zdrowym i jednocześnie cieszyć się wakacjami i słońcem"( pisownia oryginalna).

Przechodzimy zatem na bloga, a tam kilka porad jak należny chronić skórę przed promieniami słonecznymi. W jakich odstępach czasowych należy używać kremów z filtrem. Po garści cennych porad podsumowanie. Krótkie, ale rzeczowe:

Reklama

- Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach wyznacznikiem wysokiej świadomości zdrowotnej i dbania o siebie, nie jest opalenizna, a umiejętne korzystanie ze słońca - pisze na swoim blogu Anna Lewandowska. Co sądzicie na ten temat?

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy