Reklama

Anna Popek wypoczywa w Paryżu. Zdjęcia z Francji zachwyciły fanów. "Jak dwudziestolatka"

Anna Popek obecnie przebywa w Paryżu, a na jej instagramowym profilu nie brakuje relacji z Francji. Fani przede wszystkim nie kryli zachwytu, widząc kadry znad Sekwany. Dziennikarka zapozowała w sukience w kropki, a na komplementy nie musiała długo czekać. "Jak zawsze wyglądasz cudownie" – pisali pod postem.

Anna Popek w Paryżu

Anna Popek chętnie podróżuje po świecie i poświęca na to niemal każdą wolną chwilę. Swoje zagraniczne wyprawy relacjonuje w mediach społecznościowych, co zdecydowanie podoba się jej fanom. Każdy post wiąże się ze sporym odzewem z ich strony, a w komentarzach nie szczędzą miłych słow. 

Zobacz także: Grażyna Szapołowska pozuje na plaży. 70 lat i taka sylwetka!

Ostatnio Anna Popek wypoczywała nad polskim morzem, ale jeszcze wcześniej wolne dni spędziła w Armenii. Tym razem dziennikarka wybrała się do Paryża, gdzie nie do końca dopisała jej pogoda. "Nazywają to miasto «nieustającym balem maskowym», na którym nie wolno pokazywać swoich prawdziwych uczuć. Balzac pisał, że można tu zabić człowieka, mówiąc o nim: «ma dobre serce». Mówią, że jest miastem świateł i śmietnikiem, że jego mieszkańcy są pretensjonalni i ostentacyjni. Ale mówią też «paryski szyk», myśląc o elegancji i klasie. Jest fascynujący i piękny, może też trochę snobistyczny, nie wiem. Podoba mi się tu i nawet krótki wypad, choć dzisiaj mocno pada, jest przyjemny. Ainsi, bienvenu à Paris!" - napisała pod postem z Francji. 

Reklama

Zobacz także: Anita Sokołowska w jesiennej stylizacji. Najmodniejsza fryzura sezonu

Anna Popek zachwyciła w sukience w kropki

Na instagramowym profilu Anny Popek pojawiła się seria ujęć z Paryża. Dziennikarka zapozowała nad Sekwaną w sukience w kropki odznaczającej się wycięciem na plecach, do której dobrała białe sneakersy.

Czytając wpisy internautów pod postami na Instagramie, można zauważyć, że stylizacje Anny Popek za każdym razem przypadają im do gustu. Podkreślają, że jej outfity są strzałem w dziesiątkę i są idealnie dobrane do okazji. 

Zobacz także: Joanna Racewicz w różu i krótkich włosach. Zaskoczyła metamorfozą

Tym razem internauci również nie czekali i niemal natychmiast skomentowali nowy post. W komentarzach nie zabrakło komplementów. "Piękna sukienka", "Bardzo ładna sukienka, wygląda Pani w niej jak dwudziestolatka", "Pięknie", "Jak zawsze wyglądasz cudownie" - pisali fani. 

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy