Reklama

Reklama

Arkadius - z Polski, przez Londyn, do Brazylii. Jak teraz żyje projektant mody?

Arkadius był swego czasu znanym projektantem mody. Pracował u boku słynnego Alexandra McQueena. Kilkanaście lat temu przeprowadził się do Brazylii, gdzie wiedzie spokojne życie. Czy tęskni za krajem i projektowaniem?

Kim jest Arkadius?

Arkadius to polski projektant mody, który stał się bardzo popularny na przełomie tysiąclecia. Ukończył prestiżową szkołę Central Saint Martins College of Arts and Design w Londynie, gdzie odbył także kilkumiesięczny staż w Domu Mody Alexandra McQueena.

Ubierał takie gwiazdy jak Christina Aguilera, Janet Jackson czy Bjork. Po kilku latach w branży modowej Arkadiusz Weremczuk, bo tak naprawdę nazywa się pochodzący z Lubelszczyzny projektant, postanowił porzucić ją i wyjechać. Osiedlił się w Salwadorze w Brazylii.

Arkadius - co robi dziś?

Ostatnio udzielił wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiedział m.in. o McQueenie, Korze, z którą się przyjaźnił, przeszłości, a także o swoim obecnym życiu. Arkadius przyznaje, że jest teraz szczęśliwy, mieszka blisko plaży, z okna domu widzi ocean.

Reklama

Mężczyzna wyznał, że nie tęskni za Polską, tym bardziej biorąc pod uwagę to, co dzieje się aktualnie w naszym kraju. Arkadius zaczął za to tęsknić za projektowaniem ubrań i nie wyklucza powrotu do swojej pasji, ale zaznacza, że trzymałby się z dala od show-biznesu.

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Arkadius | Brazylia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy