Reklama

Reklama

Ashley Graham inspiruje kobiety

Ashley Graham, którą na Instagramie obserwuje już ponad 13 milionów osób, zdecydowała się niedawno zaapelować do swoich followersów w mediach społecznościowych. Znana modelka plus size namawia swoje fanki, aby zaakceptowały swoje ciało. "Nie pozwól, aby twój umysł powstrzymywał cię od cieszenia się życiem" - pisze gwiazda.

 33-letnia Ashley Graham jest jedną z tych gwiazd, które zmieniają oblicze modelingu na świecie. 

Znana piękność plus size jako pierwsza modelka o "pełnych kształtach" pojawiła się na okładce "Sports Illustrated", udowadniając tym samym, że atrakcyjny wygląd to nie tylko rozmiar.

Ashley Graham od lat promuje ruch "body positive", nawołując kobiety z różnych zakątków świata do tego, by zaakceptowały swój wygląd. 

Ashley Graham apeluje do kobiet!

Niedawno modelka znów opublikowała na Instagramie post, w którym zaapelowała do pań, aby nie wstydziły się pokazywać swoich ciał oraz ich mankamentów. 

Mnóstwo użytkowników mediów społecznościowych, a także m.in. People doceniło wpis Ashley Graham. 

Reklama

Ashley Graham nago

Aby zaznaczyć poparcie wobec słów modelki, na Instagramie People pojawiło się jej zdjęcie, do którego ta zapozowała nago. 

Ashley Grahan - nowa ikona?

Ashley Graham ma wpływ na kobiety na całym świecie i dobrze wie, jak to wykorzystać. 

Gwiazda nie promuje na siłę żadnego wzorca piękna, po prostu walczy o to, aby jej fanki mogły czuć się pewnie w każdej sytuacji i nie wstydziły się eksponować ciała pomimo większego rozmiaru. 

Czytaj również: 

Anna Mucha w bikini. Zaliczyła wpadkę? 

Joan Collins o "Dynastii" 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Graham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy