Reklama

Reklama

Ashley Graham inspiruje kobiety

Ashley Graham, którą na Instagramie obserwuje już ponad 13 milionów osób, zdecydowała się niedawno zaapelować do swoich followersów w mediach społecznościowych. Znana modelka plus size namawia swoje fanki, aby zaakceptowały swoje ciało. "Nie pozwól, aby twój umysł powstrzymywał cię od cieszenia się życiem" - pisze gwiazda.

 33-letnia Ashley Graham jest jedną z tych gwiazd, które zmieniają oblicze modelingu na świecie. 

Znana piękność plus size jako pierwsza modelka o "pełnych kształtach" pojawiła się na okładce "Sports Illustrated", udowadniając tym samym, że atrakcyjny wygląd to nie tylko rozmiar.

Ashley Graham od lat promuje ruch "body positive", nawołując kobiety z różnych zakątków świata do tego, by zaakceptowały swój wygląd. 

Ashley Graham apeluje do kobiet!

Niedawno modelka znów opublikowała na Instagramie post, w którym zaapelowała do pań, aby nie wstydziły się pokazywać swoich ciał oraz ich mankamentów. 

Reklama

Mnóstwo użytkowników mediów społecznościowych, a także m.in. People doceniło wpis Ashley Graham. 

Ashley Graham nago

Aby zaznaczyć poparcie wobec słów modelki, na Instagramie People pojawiło się jej zdjęcie, do którego ta zapozowała nago. 

Ashley Grahan - nowa ikona?

Ashley Graham ma wpływ na kobiety na całym świecie i dobrze wie, jak to wykorzystać. 

Gwiazda nie promuje na siłę żadnego wzorca piękna, po prostu walczy o to, aby jej fanki mogły czuć się pewnie w każdej sytuacji i nie wstydziły się eksponować ciała pomimo większego rozmiaru. 

Czytaj również: 

Anna Mucha w bikini. Zaliczyła wpadkę? 

Joan Collins o "Dynastii" 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Graham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy