Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Wiedzą, co może ich spotkać za trzydzieści lat

"The Story Of My Life. Historia naszego życia"- to wiosenny debiut w ramówce Polsatu. Program naszpikowany uczuciami, emocjami i międzyludzkimi relacjami, które dla samych bohaterów bywają zaskakujące.

Jak będzie wyglądał świat za 30 lat? Możemy sobie wyobrazić. Jak my będziemy  wyglądać za  trzy dekady? To już trudniejsze zadanie. I właśnie z nim  zmierzą się bohaterowie nowego programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia".


W kolejnych odcinkach goście  zobaczą swoją  przyszłość, a lawina pytań niejednokrotnie skłoni ich do refleksji. 
Już wiemy, że razem z Katarzyną Montgomery w emocjonującą podróż do przyszłości wyruszą: Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antoni Królikowski, Lenka i Janek Klimentowie, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oraz Dorota i Czesław Mozilowie.

Reklama

- Program daje możliwość rozmowy o starości i przemijaniu ze stosunkowo młodymi gośćmi. Sprawiamy, że zastanawiają się oni nie tylko nad swoją przyszłością, ale i również nad tym, co jest tu i teraz. Dochodzą do ciekawych wniosków, między innymi, że nie warto odkładać planów na później i spierać się z bliskimi o błahostki. Jestem pewna, że wielu widzów, którzy obejrzą "The Story Of My Life. Historia naszego życia" inaczej spojrzy na swoich partnerów i przestanie się - trywialnie mówiąc - czepiać o coś, co nie ma znaczenia. Przeżywając metamorfozy razem z naszymi bohaterami dostaną też coś dla siebie, odświeżą swoje relacje i na nowo zanalizują życie - zapewnia Katarzyna Montgomery.


"The Story Of My Life. Historia naszego życia" zaserwuje widzom istny wachlarz emocji

- To program tylko z pozoru o przemijaniu. Tak naprawdę jest o całym spektrum emocji, o które siebie nie podejrzewamy i o problemach, o których nie myślimy na co dzień. Kiedy o nim usłyszałam, wzruszyłam ramionami i pomyślałam "no ale po co to?". Gdy zobaczyłam jednak fragmenty pierwowzoru, wbiło mnie w fotel. Nabrałam wtedy ogromnego apetytu na prowadzenie tego show i wiedziałam, że muszę to zrobić. W "The Story Of My Life. Historia naszego życia" przeprowadzamy niesamowite rozmowy, które są oparte na szczerości, ponieważ każde kłamstwo od razu wychodzi na jaw. Nie przekraczamy jednak granic dobrego smaku, intymności ani prywatności. Wszystko dzieje się na takich zasadach na jakich chcą nasi rozmówcy, a muszę przyznać, że w czasie tego "eksperymentu" są oni bardzo otwarci - dodaje Katarzyna Montgomery.

Premiera "The Story Of My Life. Historia naszego życia" 2 marca, o godzinie 22:15, na antenie Telewizji Polsat.

Zobacz także: 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy