Reklama

Bartek Kurek ma piękną żonę. Kim jest? Bo wygląda jak bogini!

Bartek Kurek ma grono fanek, ale jego serce od lat jest zajęte. Polski siatkarz sakramentalne "tak" powiedział rok temu, a u boku złotego medalisty stanęła na ślubnych kobiercu Anna Grejman, kobieta, poza którą nie widzi świata. Kim jest blond piękność?

Bartek Kurek wciąż zapatrzony w żonę. Papierowa rocznica ślubu za nimi

Niedawno para miała okazję obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Anna Kurek od miesięcy wzbudza wiele emocji. Każde wspólne zdjęcie, które siatkarz umieści na swoim profilu na Instagramie, jest szeroko komentowane. Nic dziwnego. Nieprzeciętna uroda Anny Kurek zachwyca nie tylko sympatyków sportu. 

Para jest ze sobą od 2016 roku, a już dwa lata później Bartosz Kurek oświadczył się partnerce. Zaręczyny zbiegły się ze złotym okresem polskich siatkarzy. Zaręczynowy pierścionek partnerka Kurka przyjęła w momencie, kiedy Kurek był na największej fali po zdobyciu tytułu mistrzów świata.

Reklama

Kim jest żona Bartka Kurka? Mają wspólną pasję!

Anna Kurek doskonale rozumiała ten stan, bo sama związana jest z siatkówką. Piłce poświęciła się jako nastolatka, trenowała wówczas w klubie portowym w Szczecinie. Potem były drużyna z Polic, Wrocławia i Muszyny. Na swoim koncie ma także liczne zwycięstwa m.in. Puchar Polski, może się też poszczycić reprezentowaniem Polski w kadrze narodowej.

Zdjęcia Anny Kurek, która na co dzień mieszka z mężem w Japonii, budzą wielki podziw. Figura żony Bartka Kurka sprawia, że może ona pretendować do tytułu najzgrabniejszej Polki na salonach. Sami spójrzcie na sylwetkę i długie nogi... Lata treningów zrobiły swoje!

Zobacz także:

Bartosz Kurek zachwycił fanów. Spójrzcie na to!

Bartosz Kurek prywatnie. Będziecie zaskoczeni!

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama