Reklama

Reklama

Cezary Pazura chwali się piękną żoną. Opublikował jej odważne zdjęcie

Cezary Pazura nie szczędzi małżonce czułości. Niedawno aktor zamieścił pod jej zdjęciem na uroczy komentarz. Jednak fotografia, którą zamieścił później przebiła wszystko.

Choć na początku mało kto wierzył w powodzenie ich związku, oni udowodnili, że są w stanie stworzyć prawdziwą rodzinę. Edyta i Cezary Pazura poznali się przez przypadek w pociągu. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Znany polski aktor jest starszy od swojej małżonki o 26 lat, ale mimo to para świetnie się ze sobą dogaduje. Różnica wieku to dla nich nie problem. W końcu nie bez powodu są razem już ponad dwanaście lat. 

Edyta i Cezary Pazura nie należą do ludzi, którzy kryją się z tym, co robią w wolnych chwilach. 

Reklama

Zresztą fani uwielbiają ich otwartość i bezpośredniość. Można się o nich sporo dowiedzieć z mediów społecznościowych, na przykład oglądając ich filmy w serwisie YouTube. 

Niedawno małżonkowie wybrali się wspólnie do Dubaju, a kilka zdjęć z podróży opublikowali na Instagramie. Nie szczędzili sobie na nich czułości!

"Warto pojechać na pustynię, żeby zobaczyć takie czary jak Ty! Kochana..." - W ten sposób Cezary Pazura skomentował zdjęcie żony. Nie uszło to uwadze fanów pary oraz Agaty Rubik, która stwierdziła, że aktor "zbiera punkty". 

Jednak to zdjęcie opublikowane przez Cezarego Pazurę nieco później, szczególnie świadczy o jego miłości do małżonki. 

Aktor postanowił pokazać całemu światu, jak piękną ma żonę i dodał fotografię, na której Edyta Pazura jest prawie naga.  

Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 

A.W

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy