Reklama

Co dzieje się z księżną Kate? Jej przyjaciele zabrali głos

Ostatnie chaotyczne wiadomości dotyczące zdrowia księżnej Kate i jej powrotu do pracy, wywołały niemałe zamieszanie. Obecnie specjaliści od rodziny królewskiej twierdzą, że nie należy wywierać społecznej presji na powrót księżnej, przypominając społeczeństwu, że „przeżyła ciężką próbę”.

Kiedy księżna Kate planuje wrócić do pracy? Przyjaciele zabrali głos

Choć pod koniec marca 2024 roku księżna Kate powiadomiła świat za pomocą szczerego nagrania o swoich zmaganiach z chorobą nowotworową, to obecnie narastają plotki na temat jej nieobecności. 

 Księżna podczas swojej marcowej przemowy poprosiła o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym dla niej czasie. Teraz ponownie pojawiają się pytania odnośnie jej powrotu do pełnienia obowiązków służbowych. 

Niedawno w mediach pojawiały się subtelne znaki tego, że być może Kate wraca do pełnienia publicznej służby. Wielu fanów rodziny królewskiej odebrało niedawne oświadczenie, że księżna Kate była "siłą napędową" przełomowego raportu Early Years, jako znak, że księżna Walii może rozważać powrót do obowiązków publicznych. 

Jednak przyjaciele księżnej zabrali głos w tej sprawie, przypominając, że jej powrót do zdrowia będzie wymagał - jak sama Kate wyraziła to w swoim poruszającym przemówieniu wideo do narodu - "czasu, przestrzeni i prywatności".

Reklama

"Nikt nie chce wywierać presji na Catherine" - powiedziało w rozmowie z "MailOnline" źródło portalu.  Ze strony informatora padła też sugestia, że księżna Walii może prywatnie wracać do zdrowia aż do jesieni. 

Zobacz też: Książę William z poważną miną odwiedza księżną Kate. Poddani zaniepokojeni

Książę George widziany ponownie z księciem Williamem publicznie. Tak ucinają plotki?

Aby nieco uspokoić wybuchające wciąż na nowo plotki o stanie księżnej Kate, reszta rodziny królewskiej stara się odwracać od niej uwagę i udowadniać, że sprawy zmierzają ku najlepszemu rozwiązaniu. 

Z tego powodu ostatnio książę William znów był widziany w towarzystwie swojego syna, księcia George'a na sportowym wydarzeniu. Ojciec i syn wybrali się na mecz finałowy Emirates FA Cup pomiędzy Manchesterem City i Manchesterem United na Wembley Stadion. 

Podczas takich wyjść w trakcie nieobecności księżnej Kate, oczy mediów szczególnie skupione są na Williamie i George'u, analizując ich humor i mowę ciała. Tym razem na próżno było szukać uśmiechów na twarzy zarówno ojca, jak i syna, co zostało skrupulatnie odnotowane przez brytyjskie media. 

Jedno jest niemal pewne - do momentu powrotu księżnej Kate można spodziewać się narastających spekulacji na temat zdrowia samej księżnej Kate i ogólnej kondycji brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Zobacz też: 

Książę William wściekł się na ojca. Ogromna awantura w Pałacu. Wykonał pilny telefon do Harry'ego

Dlaczego księżna Kate trafiła do szpitala? Brytyjskie media podają, co mogło być przyczyną

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy