Reklama

Reklama

Córka Julii Roberts w Cannes. Kim jest Hazel Moder?

Na 74. Festiwalu Filomowym w Cannes pojawiła się córka Julii Roberts – Hazel Moder. Był to debiut nastolatki na czerwonym dywanie. Jest podobna do sławnej mamy?

Hazel Moder w Cannes

Festiwal Filmowy w Cannes przyciąga gwiazdy kina z całego świata. W tym roku po czerwonym dywanie przeszła także córka sławnej aktorki Julii Roberts - Hazel Moder. 

Hazel Moder pojawiła się u boku ojca Daniela Modera. Towarzyszyła mu na premierze filmu "Flag Day". Pojawienie się Hazel Moder na czerwonym dywanie było sporym zaskoczeniem, ponieważ Julia Roberts i Daniel Moder dbają o prywatność swoich dzieci. 

Hazel zachwyciła kreacją w stylu lat 90. Nastolatka założyła jasnożółtą szmizjerkę. Do tego włożyła czarne buty na masywnej podeszwie. Postawiła na proste upięcie włosów w kucyk. Można było dostrzec jej podekscytowanie. Wzbudziła ogromne zainteresowanie fotoreporterów.

Hazel odziedziczyła po sławnej mamie uśmiech. Niektórzy zauważają spore podobieństwo do Julii Roberts. Blondwłosa nastolatka jasne oczy zdecydowanie ma po tacie.

Reklama

Kim jest Hazel Moder?

Hazel Moder jest córką operatora filmowego - Daniela Modera oraz utalentowanej aktorki Julii Roberts. Urodziła się 28 listopada 2004 roku w Los Angeles, w Kalifornii. 

Hazel Moder jeszcze nie ma przemyślanej ścieżki kariery, ale już próbowała swoich sił jako aktorka. W 2006 roku można ją było zobaczyć w "All Access". 10 lat później zagrała u boku mamy oraz rodzeństwa w komedii romantycznej "Mother’s Day". 

Hazel Moder nie jest aktywna w mediach społecznościowych. Na próżno szukać jej profilu na Instagramie. Nastolatka dba o swoją prywatność.

Julia Roberts i Daniel Moder

Aktorka i operator filmowy poznali się w 2000 roku na planie filmu "The Mexican". Pobrali się dwa lata później, a w 2004 roku przywitali na świecie bliźnięta - Hazel i Phinnaeusa. Trzy lata później urodził się ich najmłodszy syn Henry. Para niedawno świętowała 19. rocznicę ślubu. 

Czytaj więcej:

Natalia Oreiro przeszła metamorfozę. Wygląda jak Gwen Stefani?!

Weronika Rosati odpoczywa w Kalifornii. Co za figura!

Aleksandra Linda. Kim jest i czym zajmuje się córka Bogusława Lindy?

Maciej Stuhr został pobity?! Do sieci trafiło drastyczne zdjęcie

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: hazel moder | Julia Roberts | hazel moder cannes | Cannes 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy