Reklama

Reklama

Dagmara Bryzek. Kim jest partnerka Michała Koterskiego?

Michał Koterski znów jest zakochany. Aktor na początku roku ostatecznie rozstał się z Marceliną Leszczak, ale nie pozostał zbyt długo singlem. Niedawno w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się dowody na to, że znów jest w związku. Kim jest jego nowa partnerka, Dagmara Bryzek?

41-letni Michał "Misiek" Koterski, znany m.in. z roli w "Dniu Świra", "Pierwszej miłości" oraz "Swingersów" przez kilka lat był związany z modelką Marceliną Leszczak, z którą ma synka Fryderyka. 

Para zdecydowała się jednak rozstać na początku tego roku, a aktor postanowił skupić się na pracy. Otrzymał angaż w produkcji "Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle" i to właśnie tam niespodziewanie poznał swoją nową miłość. 

Jako pierwszy zasugerował to reżyser filmu Janusz Iwanowski, który napisał w swoich mediach społecznościowych, że para "zakochała się bez pamięci".

Reklama

Niedawno wieści o nowym związku potwierdził też sam aktor, który na swoim insta stories pokazał zdjęcia z kolacji z przepiękną blondynką, Dagmarą Bryzek

To właśnie ona skradła jego serce!

Dagmara Bryzek też jest aktorką. Gdzie grała partnerka Michała "Miśka" Koterskiego?

Dagmara Bryzek urodziła się 22 czerwca 1998 roku, czyli ma obecnie 23 lata. Studiuje krakowskiej na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego. 

Jest aktorką i utalentowaną tancerką, która pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie kilka poważnych ról.

Największą popularność przyniosła jej "Korona Królów", gdzie wcieliła się w postać królowej Jadwigi Andegaweńskiej". 

Zagrała też m.in. w "Smoku" i "Pitbullu", a w filmie Janusza Iwanowskiego "Gdzie Diabeł Nie Może, tam Baby Pośle" wcieli się w postać kochanki miliardera i właściciela komisów samochodowych.

Czytaj również: 

Ewa Bem wróciła na scenę 

Okna Windows na ścianie galerii handlowej. Nietypowy mural 3D

Była żona Ibisza to nie wyjątek. Kto jeszcze przyjaźni się z ex? 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Bryzek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy