Reklama

Reklama

Damiano David z Måneskin już tak nie wygląda

Damiano David nie spodziewał się, że po wygranej Eurowizji stanie się bożyszczem kobiet. Nastolatki oszalały na punkcie przystojnego Włocha, a on z wrodzonym sobie wdziękiem dolewa jeszcze oliwy do ognia. Wokalista Måneskin przeszedł metamorfozę i po uwielbianych przez płeć piękną lokach zostały tylko wspomnienia. Jak wygląda teraz?

Damiano David: Narcyz zespołu Måneskin?

Damiano David wywołał rewolucję nie tylko na scenie, ale przede wszystkim w mediach społecznościowych. Co zrobił? 

Słowu "idol" wokalista Måneskin przywrócił dawny blask. Zawładną nie tylko sceną muzyczną, ale także umysłami i emocjami internautów. Filmy z jego udziałem są powielane przez miliony fanów na całym świecie. Na Tik Toku nie tylko nastolatki drukują zdjęcia wokalisty i oprawiają w ramkę. Jakby tego było mało, teksty do rockowych piosenek są nucone przez młode pokolenie bez mrugnięcia okiem.

Co ujęło publiczność? Niewątpliwie talent Damiano i osobowość, która wyróżnia się na tle pozostałych członków zespołu Måneskin. Jego poczucie humoru, spojrzenie, które paraliżuje nie tylko publiczność, ale wyrachowanych dziennikarzy. W wywiadach zyskuje na celnych ripostach. 

Reklama

Zapytany ostatnio, czy był kiedyś zakochany, bez wahania powiedział, że zakochuje się za każdym razem, kiedy patrzy w lustro. Błyskotliwość młodego wokalisty nie mogła umknąć uwadze młodych wyznawców rocka, którzy od lat rozglądali się za charyzmatyczną postacią.

Damiano David z Måneskin obciął włosy. Jak wygląda włoski wokalista?

David Damiano nie lubi stagnacji. Świat wokół niego musi się zmieniać i on też chętnie poddaje się metamorfozom. Podczas Eurowizji pozwolił, aby dziennikarka zrobiła mu makijaż podczas wywiadu. Jak widać, lider Måneskin jest gotowy na metamorfozy. Zmiana fryzury?

Czemu nie! Jeszcze przed Eurowizją znacząco skrócił włosy, które sięgały mu do ramion. Teraz poszedł krok dalej i niczym Dawid Podsiadło zgolił boki. I tu pojawił się lament ze strony fanek... Zdecydowanie wyznawcy Måneskin woleli Damiano w eurowizyjnej wersji. Jednak spójrzmy obiektywnie. Wraz ze zmianą fryzury, styliści zespołu opracowali nowy look. 

I tak Damiano David pokazał się ostatnio na ulicach Rzymu w rudym garniturze i różowej koszuli. Marynarka oversize, spodnie dzwony i błękitne buty na koturnie, a do tego torebka. Odważny look, ale pozostali członkowie Måneskin także wyróżniali się z tłumu. 

Przeważał zwierzęcy print. W jakich stylizacjach zespół zaprezentuje się polskiej publiczności? Niebawem Måneskin będzie gościł w Trójmieście, jednak bilety na koncert w Gdyni już dawno zostały wyprzedane...

***

Zobacz także:

Maneskin w Polsce. Co tu się działo. Spójrzcie na Damiano!

Eurowizja: Te występy zapamiętała publiczność! Łza się kręci w oku

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Måneskin | Damiano David | Maneskin | metamorfoza | nowa fryzura | Gdynia | Opener | koncert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy