Reklama

Reklama

Desirée Cordero, czyli piękna łamaczka serc piłkarzy. Kim jest?

Desirée Cordero kilka lat temu romansowała z Cristiano Ronaldo, a później mówiło się o niej w kontekście związku z Joaquínem Correą. Niedawno para zerwała, więc piękność znów jest singielką. Kim jest atrakcyjna modelka?

Desirée Cordero Ferrer to 28-letnia hiszpańska modelka, która zachwyca swoją urodą znanych piłkarzy. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 353 tysiące osób. 

Kilka lat temu o jej romansie z Cristiano Ronaldo pisały media na całym świecie, a kiedy plotki o ich związku ucichły, Desirée Cordero Ferrer związała się z innym sportowcem. Tym razem jej wybrankiem okazał się napastnik Lazio, Joaquin Correa. 

Para była razem przez około trzy lata, jednak niedawno postanowili się rozstać. Modelka, która jest bardzo aktywna w sieci, poinformowała o zerwaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Reklama

Zielonooka piękność siedem lat temu zdobyła tytuł Miss Universe Spain 2014. Uroda kobiety została doceniona również podczas wyborów Miss Universe 2014, gdzie udało jej się znaleźć w czołowej dziesiątce. 

Nic dziwnego, że popularni piłkarze tracą dla niej głowę. Spójrzcie tylko na figurę modelki!

Myślicie, że jej kolejnym wybrankiem znów będzie znany sportowiec?

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Agnieszka Sienkiewicz nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka". Głosuj online! 

Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Desiree Cordero | gwiazdy | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy