Reklama

Reklama

Dieta Anny Lewandowskiej w ciąży

Po wtorkowym meczu Bayernu Monachium Robert Lewandowski wyznał, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Dziś Anna Lewandowska dzieli się ze swoimi fanami postępom w przygotowywaniu się na przyjście na świat ich pierwszego dziecka.

Znana ze swojego zamiłowania do zdrowej żywności Anna Lewandowska opublikowała dziś na jednym ze swoich profili społecznościowych przepis na zdrowe śniadanie. W komentarzach, rozmawiając ze swoimi fanami, zdradziła, że od dawna szkoli się w zakresie żywienia kobiet w ciąży i specjalnie dla nich przygotowuje zestaw ćwiczeń.

Niestety, w trakcie ciąży będzie musiała zrezygnować z jednej ze swoich ulubionych przekąsek.

Coraz więcej fanek Anny Lewandowskiej dzieli się z nią własnymi ciążowymi dolegliwościami.

Reklama


We wtorek Robert Lewandowski po zdobyciu gola dla Bayernu wykonał słynną już "cieszynkę", wsadził piłkę pod bluzkę i kciuk do ust, udając, że go ssie. Fani na całym świecie, byli już pewni, że wkrótce zostanie ojcem.

Po meczu, w trakcie wywiadu, zdradził, że Ania jest w piątym miesiącu ciąży i dłużej już nie mógł utrzymać tej wiadomości tylko dla siebie. Parze pogratulował między innymi prezydent Andrzej Duda, Zbigniew Boniek, Łukasz Jemioł i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy