Reklama

Dlaczego Edyta Górniak śmieje się do łez?

Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zabawny filmik. Zobaczcie, jaki kawał zrobił jej Marcin Wieczorek!

Edyta Górniak w opinii wielu osób jest posiadaczką najlepszego głosu w Polsce. Jej występ na Eurowizji z 1994 roku do dziś nadal pozostaje największym spośród osiągnięć Polaków na tej wielkiej imprezie muzycznej. 

Oprócz wybitnego głosu, artystka jest również ceniona przez fanów za swoją niezwykłą wrażliwość i wyjątkowy charakter. O tym, że gwiazda jest niezwykle emocjonalna mogliśmy się przekonać już nie raz. Przykładowo w programie "The Voice of Poland", gdzie widzieliśmy jak Edyta Górniak wiele razy nie mogła powstrzymać łez podczas wzruszających występów uczestników.

Niedawno na swoim Instagramie gwiazda pochwaliła się zabawnym filmikiem, na którym wprost nie mogła przestać się śmiać. Zobaczcie sami!

Reklama

Jak widać, asystent Edyty Górniak postanowił zrobić jej kawał. Gwiazda nie mogła odnaleźć ważnych zdjęć, bo Marcin Wieczorek ukrył je na jednym z wielu telefonów, które leżały na stole przed artystką. 

Cała sytuacja była tak zabawna, że Edyta Górniak nie mogła przestać się śmiać. Widać, że ona i jej asystent mają podobne poczucie humoru i lubią przebywać w swoim towarzystwie. 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy