Reklama

Reklama

Dorota Chotecka ma modną torbę. Idealna do miasta

Dorota Chotecka długo ukrywała się w cieniu kariery męża i jego brata Cezarego Pazury. Po długiej nieobecności na srebrnym ekranie pojawiła się możliwość zagrania w serialu. Chotecka wzięła epizod w "M jak miłość", a rolę rozbudowała z wrodzonym sobie wdziękiem. I tak weszła z impetem do rodziny Mostowiaków. Jej postać jest skryta i skromna. A czy w życiu prywatnym aktorka potrafi zaszaleć?

Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się na studiach

Absolwentka łódzkiej filmówki zrobiła nie lada wrażenie na swoim przyszłym mężu. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Nic dziwnego, że Radosław Pazura uznał, że Dorota Chotecka jest najładniejszą dziewczyną na roku. Szczupła, wysoka kobieta o zniewalającym uśmiechu podobała się wielu. Ten wdzięk i charyzma pozostały, a urodę po mamie odziedziczyła córka Klara. I chyba nie tylko to.

Dorota Chotecka ma modne dodatki na lato

Dorota Chotecka trzyma rękę na pulsie, jeżeli chodzi o modowe trendy. Nie znosi nudy. Nawet klasykę potrafi opakować w detale przykuwające uwagę. Tym razem para wybrała się na teatralną premierę. "Kolacji dla głupca" ściągnęła do teatru wiele sławnych nazwisk, ale fotoreporterzy właśnie Dorocie Choteckiej robili wiele zdjęć. 

Reklama

Powód? Spójrzcie na stylizację aktorki. Buty wiązane na rzemyki, do tego zielona spódnica i klasyczna koszula w odcieniach szafiru. Uwagę z pewnością przykuła torebka. 

Duża jak na wyjście do teatru. Jej trójkątny kształt nie pozostał obojętny. Wiele pań zwracało uwagę na ten dodatek w rękach Doroty Choteckiej. Naszym zdaniem torba idealna do miasta, jednak zbyt masywna na wieczorne wyjścia. Jaka jest wasza opinia?

*** To może cię zainteresować ***

Iga Krefft poważnie chora! Na co cierpi gwiazda "M jak miłość"?

Madonna ma ciało nastolatki! A może oszukuje fanów? Spójrzcie na zdjęcia z łazienki!

Z czym łączyć róż, aby nie wyglądać jak dziewczynka z przedszkola? Królowa Letizia to wie!

Ołówkowa spódnica na lato? Ta tkanina to hit! Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska już je noszą 

Doda o swoich byłych. Nergal i Majdan w tarapatach? Co zdradziła podczas wywiadu?

Adrianna Biedrzyńska. Guz mózgu to nic. Relacje z córką ucierpiały przez młodszego partnera. Pogodziły się?

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Dorota Chotecka | Radosław Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy