Reklama

Dorota Chotecka przeszkadza mężowi w kąpieli

Dorota Chotecka zamieściła w mediach społecznościowych krótki filmik z udziałem męża, Radosława Pazury. Widać na nim, jak aktor próbuje zrelaksować się w wannie. Niestety, ktoś mu w tym przeszkadza...

Dorota Chotecka i Radosław Pazura od wielu lat tworzą szczęśliwy związek. Choć są ze sobą naprawdę długo, należą do najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. 

Udowadniają, że małżeństwo dwojga aktorów może być zgodne i trwałe. Pobrali się dopiero w 2003 roku, ale zaiskrzyło między nimi jeszcze na studiach. 

Owocem ich miłości jest córka Klara, która przyszła na świat 21 stycznia 2007 roku. W ich życiu nie brakowało dramatycznych chwil. 

Jednym z najtrudniejszych momentów bez wątpienia był tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginął aktor Waldemar Goszcz, a Radosław Pazura i Filip Siejka ponieśli obrażenia. Wydarzenie zmieniło podejście do życia Radosława Pazury, który pod jego wpływem przeszedł duchową przemianę. 

Reklama

Radosław Pazura i Dorota Chotecka, choć nie afiszują się ze swoi życiem prywatnym, od czasu do czasu publikują w mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki. 

Niedawno aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu dwa zabawne filmiki. Na jednym z nich widać, jak Radosław Pazura próbuje zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina oraz cygarem. 

Nie jest mu to jednak dane. Błogi spokój aktora szybko zostaje przerwany przez jego żonę, która pyta go, czy rozwiesił już pranie.  

Jakiś czas temu Dorota Chotecka zamieściła również inne zabawne wideo. Tym razem w roli głównej wystąpiła ona sama. 

Fani pary uwielbiają zabawne wideo z ich udziałem. Co ciekawe, Dorota Chotecka i Radosław Pazura nie są pierwszą znaną parą, która dzieli się ze swoimi instagramowymi obserwatorami tego rodzaju filmikami. 

Michał i Aleksandra Żebrowscy również publikują na swoich profilach krótkie materiały wideo ze swojego życia. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy