Reklama

Reklama

Edyta Herbuś pręży ciało w bikini! Dawno jej takiej nie widziano!

Edyta Herbuś od lat zachwyca swoich fanów sylwetką i choć jej sława nieco osłabła, to wciąż gwiazdę podziwiają wierni obserwatorzy. Tym razem tancerka pokazała się w wydaniu, w jakim dawno nie była widziana!

Co się dzieje z Edytą Herbuś? Spokojne życie u boku ukochanego

Edyta Herbuś, zdobyła sławę dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami". Tam jako tancerka szkoląca gwiazdy, zachwyciła publiczność urodą oraz tym, jak porusza się na tanecznym parkiecie. 

 Wykorzystując swoją chwilę sławy, gwiazdka spróbowała także swoich sił jako aktorka.

Zagrała w kilku serialach i zdobywała doświadczenie na deskach teatru. Niewątpliwie w rozwoju kariery aktorskiej pomógł jej związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim, z którym finalnie jednak rozstała się i od 2018 roku spotyka się z Piotrem Bukowieckim. 

Od tego momentu prowadzi spokojne życie, nieco z dala od show biznesu. Na co dzień zajmuje się jogą i chwali się swoim pełnym harmonii życiem w mediach społecznościowych. 

Reklama

Edyta Herbuś w Kalifornii. Gwiazda zachwyciła zdjęciem

To właśnie tam ostatnio opublikowała zdjęcie z plaży, gdzie radośnie pląsa na brzegu oceanu. Okazało się, że celebrytka udała się do USA, a dokładniej mówiąc do Kalifornii. 

To właśnie przy okazji tej podróży celebrytka opublikowała zdjęcie z plaży, gdzie prezentuje nienaganną sylwetkę. Patrząc na zdjęciem trudno uwierzyć w to, że Edyta Herbuś ma 41 lat. Takiego wyglądu może pozazdrościć jej niejedna młodsza od niej koleżanka. 

Nie ma w tym jednak nic dziwnego, go gwiazda wciąż jest aktywna fizycznie, prócz tańca, jej wielką miłością stała się joga, która doskonale rzeźbi ciało.  

***

Zobacz też: 

Dorota Segda i Stanisław Radwan: z teatru do życia. Tak rozkwitało ich uczucie!

Robert Lewandowski z rodziną na Majorce. "Lewa" to nowa "królowa życia"

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy