Reklama

Edyta Pazura pochwaliła się rodzicami. Niezwykła okazja!

Edyta Pazura od lat cieszy się zainteresowaniem mediów, głównie ze względu na małżeństwo ze znanym aktorem. Trzeba jednak przyznać, że sympatię fanów zdobyła przede wszystkim swoją prostolinijnością i dystansem do siebie i świata. Gwiazda mediów społecznościowych podzieliła się ostatnio ze swoimi obserwatorami niezwykłym zdjęciem, czym po raz kolejny podkreśliła, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu.

Edyta Pazura od wielu lat pracuje w pocie czoła na swój zawodowy sukces. Jest m.in. właścicielką marki biżuteryjnej, menadżerką męża, ale przede wszystkim spełnioną matką i szczęśliwą kobietą. 

Edyta Pazura. Rodzina jest dla niej najważniejsza

W jej mediach społecznościowych nie brakuje też wpisów odnoszących się do bieżących wydarzeń na świecie, gwiazda ochoczo dzieli się swoimi przemyśleniami na tematy związane z polityką, nigdy nie pozostaje obojętna na los i krzywdę innych ludzi. 

Pazura niejednokrotnie podkreślała, że bez względu na okoliczności rodzina jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu. Dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że udane małżeństwo i szczęśliwa rodzina to solidny fundament życiowego sukcesu. Gwiazda nie szczędzi swoim fanom zwierzeń dotyczących szczęśliwego pożycia z Cezarym Pazurą, ale też w chwilach słabości nie stara się ukryć za wszelką cenę własnych problemów. 

Reklama

To wszystko składa się na spójny obraz kobiety celebrującej życie, ale też nie bujającej bezrefleksyjnie w obłokach. 

Czytaj więcej: Tutaj zamieszkają Lewandowscy. Prawdziwy raj!

Edyta Pazura na wspólnym zdjęciu z rodzicami. "Obchodzą złote gody"

Wygląda na to, że sytuacja z domu rodzinnego Edyty Pazury miała olbrzymi wpływ na to, w jaki sposób dziś postrzega małżeństwo i rodzinę. Gwiazda podzieliła się ostatnio w swoich mediach społecznościowych niezwykłym zdjęciem, na którym pozuje razem z rodzicami. A okazję ku temu miała wyjątkową. Rodzice menadżerki obchodzą bowiem złote gody, czyli 50. rocznicę ślubu. 

Gwiazda z pewnością chciała oddać swoim rodzicom hołd w tym szczególnym dla nich dniu i równocześnie podziękować za to, że jako pierwsi uwierzyli w nią i wspierali w realizowaniu marzeń. Pod postem natychmiast posypały się gratulacje i życzenia kolejnych wielu wspólnych lat. Musimy przyznać, że Edyta Pazura na wspólnym portrecie ze szczęśliwymi rodzicami prezentuje się bardzo wzruszająco! 

***

Zobacz więcej!

Joanna Racewicz zachwyca w letniej stylizacji. Wygląda jak milion dolarów!

Wendzikowska kusi krągłościami. Jak ona to robi?!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy