Reklama

Eiza Gonzalez zachwyca stylizacją po treningu

Jednokolorowe komplety sportowe są ostatnio na topie. Tego samego zdania jest meksykańska aktorka i piosenkarka, Eiza Gonzalez, która zachwyciła swoją ostatnią stylizacją.

Treningowe stroje powinny być przede wszystkim wygodne i odpowiednio dobrane do typu uprawianego sportu. Aspekt wizualny jest co prawda na drugim planie, jednak warto od czasu do czasu prześledzić modowe trendy także w sportowych stylizacjach.

Sportowa stylizacja Eizy Gonzales

Widać, że Eiza Gonzalez, meksykańska aktorka znana m.in. z filmu "O wszystko zadbam", w którym zagrała u boku Rosamund Pike, zna się na trendach. Nawet po treningu wygląda, jakby zaraz miała pozować w sesji zdjęciowej na okładkę sportowego magazynu.

Paparazzi przyłapali gwiazdę, gdy opuszczała siłownię po intensywnym treningu w West Hollywood. Miała na sobie dwuczęściowy komplet sportowy składający się z czekoladowych legginsów i skąpego stanika. 

Reklama

Po szybkim przebraniu się w samochodzie Eiza uzupełniła swoją stylizację o związany na brzuchu T-shirt z nadrukiem typu tie-dye w biało-niebieskim kolorze i błękitną czapkę z daszkiem.

Jak oceniacie tę stylizację?

Czytaj również:

To będzie nowy hit? Wezmą w nim udział same sławy! 

Viki Gabor o wynikach w nauce

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy