Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska pokazała teściową. Podobne?

Trenerka wraz z mężem odpoczywają w Grecji. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z teściową. Fani Chodakowskiej dostrzegli uderzające podobieństwo.

Mąż Ewy Chodakowskiej, Lefteris Kavoukis, jest z pochodzenia Grekiem. Para poznała się na greckiej wyspie Naxos w jednym z barów przy plaży. Jak przyznaje trenerka, miłość przyszła do niej znienacka, właśnie wtedy, gdy przestała jej szukać.

Małżeństwo wykorzystuje każdą wolną chwilę, by odwiedzać bliskich, których zostawili w Grecji. Teraz jest to jeszcze łatwiejsze, bo Ewa Chodakowska z mężem kupili tam dom. 

Trenerka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z teściową. Przy okazji podzieliła się z fanami historią związaną z mamą swojego męża. "Pamietam jak dziś dzień, w którym mama Puzla, pokochała mnie bez reszty.. Poszliśmy w trójkę na spacer po plazy.. Moj - jeszcze wtedy chłopak - przytulony do mnie, obejmujący moją talie... Mama półtora metra spacerkiem obok nas... Patrze na mojego chłopaka i mówię: CO TY ROBISZ? Mama sama idzie? Łap ją prędko za rękę!!!! I cyk! Łzy w oczach!! O MAMY TRZEBA DBAĆ! Wszystkie Mamy! Bez nich nie byłoby nas" (pisownia oryginalna) - napisała Chodakowska na Instagramie. 

Reklama

Fani trenerki zwrócili uwagę na podobieństwo Ewy Chodakowskiej do teściowej. "Jesteś z teściową trochę podobna tak samo jak i z Amaryllis. Czy Ty przypadkiem nie jesteś Greczynką?", "To jest teściowa czy mama? Jesteście bardzo podobne" - można przeczytać w komentarzach pod zdjęciem.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy