Reklama

"Ewa gotuje" wraca od 6 marca z nowym sezonem

Jest tylko jeden taki program o gotowaniu, który nauczy widza wszystkiego oraz tego, że zdrowe równa się pyszne! W kuchni Ewy Wachowicz zawsze jest szybko, smacznie i zdrowo. Ale bywa też gorąco i nie brakuje niespodzianek. Nowy sezon programu „Ewa gotuje” w sobotnie poranki już od 6 marca w Polsacie!

W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaproponuje przepisy zgodne z filozofią zero waste, wedle której człowiek stara się produkować jak najmniej odpadów, co ma zbawienny wpływ na środowisko.

Wszystko powinno odbywać się w rytm naturalnego cyklu życia, więc kuchnia Ewy zostanie podporządkowana porom roku. Najpierw pojawią się potrawy na bazie przetworów. Wczesną wiosną w kuchni królować będą nowalijki. Z kolei maj pozwoli na wyjście do ogrodu i gotowanie na świeżym powietrzu - zarówno w kociołku, jak też na grillu i kuchni ogrodowej.

Reklama

W okresie poprzedzającym Wielkanoc pojawią się pomysły na potrawy świąteczne, a tuż po na pewno będzie coś lekkostrawnego. Ewa jest mistrzynią w "udomowianiu" nawet najbardziej skomplikowanych receptur, dlatego w premierowych odcinkach nie zabraknie wpływów kuchni światowych.

Przede wszystkim jednak w programie "Ewa gotuje" zagoszczą przepisy zaczerpnięte z kuchni polskiej, jednakże z elementami regionalnymi. Ewa Wachowicz wspiera to, co dobre, bo polskie i od lokalnych producentów!

"Ewa gotuje" - premiera nowego sezonu już w sobotę 6 marca o 10:10 w Polsacie! 

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Ewa gotuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama