Reklama

Ewa Kasprzyk pochwaliła się zdjęciem z córką. Podobne?

Ewa Kasprzyk opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego zapozowała razem z córką. Małgorzata Bernatowicz ma już 33 lata i jest piękną kobietą. Spójrzcie tylko!

63-letnia Ewa Kasprzyk w młodości uchodziła za prawdziwą seksbombę, a dziś nadal zachwyca urodą. Nie wszyscy wiedzą, że znana aktorka ma dorosłą córkę, która również robi karierę w show-biznesie. 

Kobieta nie poszła w ślady popularnej mamy, ale jest świetną wokalistką, o której z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy. Niedawno Ewa Kasprzyk opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z wyjazdu do Zakopanego. Towarzyszyła jej 33-letnia córka, Małgorzata Bernatowicz. 

Fotografie zrobiły wrażenie na fanach gwiazdy, którzy nie kryli zachwytu urodą obu pań! "Ale córka podobna", "Śliczne dziewczyny", "Córka urodę odziedziczyła po mamie. Piękne kobiety" - pisali w komentarzach. 

Reklama

Dajcie znać, czy uważacie, że są do siebie podobne? 

Małgorzata Bernatowicz trzy lata temu brała udział w preselekcjach do "Eurowizji", gdzie zachwyciła wiele osób swoją piosenką. Pojawiła się też w takich programach jak: "Must be the music" czy "The Voice of Poland". Obecnie śpiewa i komponuje własne utwory. 

Jak widać, Ewa Kasprzyk i jej córka mają ze sobą świetny kontakt! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy