Reklama

Reklama

Ewa Minge o marzeniach

Projektantka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym wygląda fantastycznie. W opisie pod fotografią napisała, czym jej zdaniem są marzenia.

Ewa Minge należy do grona najpopularniejszych polskich projektantek mody. Co ciekawe, interesuje ją nie tylko tworzenie projektów ubrań, ale również biżuterii i akcesoriów. 

W 2003 roku spotkał ją ogromny zaszczyt, kiedy jako pierwsza Polka została zaproszona, aby wziąć udział w pokazie na Schodach Hiszpańskich w Rzymie. 

Ewa Minge to prawdziwa artystyczna dusza. Jest niezwykle wrażliwą kobietą, która często dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych przemyśleniami na różne tematy.  

Niedawno artystka opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcie. Projektantka wygląda na nim fantastycznie, ale nie to jest najważniejsze. W opisie pod fotografią celebrytka wypowiedziała się na temat marzeń. Zdradziła, czym one dla niej są.   

Reklama

"Czasem trzeba nadprzyrodzonej żeby zrealizować swoje pragnienie . Bywa, że człowiek poświęca mu całe swoje życie, by u schyłku drogi wreszcie dotknąć, poczuć, posmakować . 

Czy warto gonić tak długo za swoimi marzeniami? Cóż, czas weryfikuje ich wartość. Te prawdziwe będą podporządkowywały nasze życie swojej realizacji. Ale czy może być coś piękniejszego od konsekwentnej drogi po marzenia? 

Wielu ludzi marzy ale niewielu wyrusza w drogę. Często odkładamy na kiedyś, na potem, na lepsze czasy...

A tu i teraz jest jedyny czas jaki znamy. Ten lepszy może nigdy nie nadejść a ten , który jest... szybko się skończyć. 

Celebrujmy życie i próbujmy złapać jego sens, zaklęty w "chcieć" i odczarowany w "uczynić"." - napisała Ewa Minge w opublikowanym przez siebie poście, zachęcając swoich fanów do tego, aby nie bali się realizować swoich marzeń. 


Instagramowi obserwatorzy projektantki zachwycili się nie tylko tym co napisała. Spodobało im się również to, że fotografia jest kolorowa, a sama Ewa Minge prezentuje się na niej olśniewająco. 

Wygląda na niezwykle szczęśliwą i pełną energii. 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Ewa Minge | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy