Reklama

Ewa Wachowicz na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Zachwyciła stylizacją

Ewa Wachowicz, prezenterka, dziennikarka i restauratorka pojawiła się na prezentacji nowej ramówki telewizji Polsat i zachwyciła wiosenną stylizacją. Gwiazda zdecydowała się na klasykę, w której zawsze wygląda perfekcyjnie. Kreacja doskonale podkreśliła także jej idealną sylwetkę!

Ewa Wachowicz, prezenterka, dziennikarka i producentka, a także jedna z najpiękniejszych Polek znana jest z doskonałego wyczucia stylu. 52-letnia Miss Polonia 1992 kocha klasykę i nie zalicza modowych wpadek - zawsze wygląda perfekcyjnie, zarówno na co dzień jak i podczas wielkich wyjść. 

Ewa Wachowicz, gospodyni programu kulinarnego "Ewa gotuje" pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu i po raz kolejny udowodniła, że moda to, obok kulinariów, telewizji i dziennikarstwa, jej prawdziwy konik!

Reklama

Zobacz również: Wiosenna ramówka Polsatu! Plejada gwiazd na czerwonym dywanie 

Ewa Wachowicz zachwyciła na prezentacji ramówki Polsatu. Klasa!

Ewa Wachowicz pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat w klasycznej stylizacji, która dodatkowo podkreśliła jej perfekcyjną figurę. Dziennikarka i prezenterka zdecydowała się na świetnie skrojony, żółty garnitur, do którego dobrała biały top i wysokie szpilki. Dopełnieniem tej wiosennej stylizacji był subtelny makijaż - mocno wytuszowane rzęsy oraz podkreślone różową szminką usta. 

Ewa Wachowicz jest także szczęśliwą posiadaczką długich, gęstych włosów, które często układa w lejące się fale. Nie inaczej było i tym razem - wyjątkowo kobieca fryzura dodała sylwetce lekkości, a prezenterka dosłownie promieniała! 

Zobacz również:

Karolina Gilon zabrała głos w sprawie "Love Island"


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Miss Polonia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama