Reklama

Finał "Projektu Lady". Piękny gest uczestniczek

Finał "Projektu Lady“ zbliża się wielkimi krokami. Trzy finalistki przeszły bardzo długą i trudną drogę, by znaleźć się właśnie w tym miejscu. Przemiana jaka się w nich dokonała, zarówno ta zewnętrzna jak i wewnętrzna, robi wrażenie. Każda z dziewcząt poczyniła postępy i przyswoiła mnóstwo nowej wiedzy. Która z nich zasłużyła na tytuł pierwszej damy "Projektu Lady"? Dowiemy się podczas finałowej uroczystości w Pałacu w Rozalinie, na której pojawią się znamienici goście.

Aby ten wieczór był wyjątkowy, elegancki i wzniosły, dziewczęta otrzymają wyjątkowe kreacje. Piękne suknie wieczorowe zaprojektują specjalnie dla nich czołowi polscy projektanci, wśród których znajdzie się między innymi ceniony duet Paprocki i Brzozowski. Po gali, kreacje trafią na aukcję charytatywną, z której  dochód przekazany zostanie na Fundację TVN Nie jesteś sam.  Z tej okazji, gościem honorowym wielkiej uroczystości będzie prezes tejże fundacji - Katarzyna Kolenda-Zaleska. Jej suknię również będzie można licytować na tej aukcji.  

Reklama

W tych wszystkich przygotowaniach należy jednak pamiętać, że prawdziwej damy nie czynią tylko piękny wygląd, gracja, czy znajomość savoir-vivre’u. Bycie damą to coś więcej. To bycie dobrym człowiekiem, pomaganie innym i otwarte serce. Jak z tym testem poradzą sobie uczestniczki? Wrażliwość na krzywdę innych, empatia i gotowość do wsparcia potrzebujących - podczas wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka dziewczęta przystąpią do najważniejszego i najtrudniejszego z dotychczasowych egzaminów.

Która z uczestniczek zostanie pierwszą damą trzeciej edycji "Projektu Lady" i otrzyma 3-miesięcze stypendium w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie, w Wielkiej Brytanii? Dowiemy się już 6 sierpnia, o godz. 21.30 w TVN!

Zobacz także:

Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy