Reklama

Iga Krefft na długich wakacjach. "Muszę się wylogować na kilka dni"

Iga Krefft od dwóch tygodni wypoczywa poza granicami Polski. Za pośrednictwem Instagrama chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym razem pokazała, jak spędza wolny czas. Gdzie wypoczywa Iga Krefft?

Kim jest Iga Krefft?

Iga Krefft znana jest również pod pseudonimem artystycznym Ofelia. To rola w serialu "M jak miłość" przyniosła jej popularność. Od 2007 roku Iga Krefft wciela się w postać Uli. 

Iga Krefft nie tylko jest utalentowana aktorsko. Oprócz tego jest także wokalistką i już zapowiedziała fanom, że w niedalekiej przyszłości pojawi się jej drugi album. 

Iga Krefft na wakacjach

Dwa tygodnie temu na Instagramie aktorki pojawił się post, w którym Iga Krefft pochwaliła się wyjazdem do Włoch. Jak sama zaznaczyła, wyjazd do włoskiej Ligurii był m.in. z okazji urodzin partnera aktorki. W ten sposób świętowali także piątą rocznicę związku. 

Reklama

Następnie Iga Krefft resztę swojego urlopu postanowiła spędzić na wyspie Korfu. Aktorka również chętnie pokazała kilka ujęć z jej greckich wakacji, jednak pod jednym z postów na Instagramie stwierdziła, że musi zrobić kilkudniową przerwę od mediów społecznościowych. 

W tym samym dniu Iga Krefft opublikowała jeszcze cztery zdjęcia z wakacji. Pod ostatnim z nich oświadczyła, że wraca za kilka dni. 

Iga Krefft o chorobie

Iga Krefft za pośrednictwem Instagrama oświadczyła fanom, że od sześciu lat choruje na nerwicę z epizodami depresji. W jednym z postów przedstawiła swoją historię i podkreśliła, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie psychiczne.

Aktorka opowiedziała, jak ciężkim zadaniem była walka z depresją, gdy była daleko od rodziny oraz ukochanego. Podzieliła się tym, jak wpłynęły na nią egzaminy do szkoły teatralnej oraz pierwsze tygodnie roku akademickiego. Iga Krefft podzieliła się swoimi doświadczeniami, by zachęcić innych do sięgnięcia po pomoc specjalistów. 

Czytaj więcej:

Barbara Kurdej-Szatan pozuje na plaży. „Nasza, polska Kate Hudson”

Kandydatki Miss Supernational zachwycały urodą w Małopolsce

Aleksandra Żebrowska irytuje fanów? Bielizna z "dziurą"!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Krefft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy