Reklama

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie z córką. Wyglądają jak siostry?

Izabella Scorupco to aktorka i jedna z najpiękniejszych Polek. Gwiazda jest również szczęśliwą mężatką i mamą dwójki dzieci - córki Julii i syna Jacoba. Córka aktorki skończyła właśnie studia i Izabella postanowiła w wyjątkowy sposób pogratulować jej na Instagramie.

Izabella Scorupco urodziła córkę 24 lata temu, była wtedy żoną hokeisty Mariusza Czerkawskiego. Choć małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozstała się w 1998 roku, gwiazda nie zraziła się do instytucji małżeństwa. W 2003 roku wyszła za mąż za Jeffrey'a Raymonda, z którym rozwiodła się 12 lat później, a dwa lata temu została żoną Karla Rosengrena. 

Izabella Scorupco nie ukrywa, że rodzina jest dla niej priorytetem i jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Teraz zamieściła na Instagramie post, w którym podzieliła się z fanami sukcesem jej córki, Julii:

Reklama

- Mój skarbie W końcu ukończyłaś szkołę. Klasa 2020 (ale w 2021)!! Cóż za magiczny i emocjonalny dzień, tyle niesamowitych wspomnień po 4 ciężkich latach. Jestem dumna nie do opisania. Gratulacje! - napisała Scorupco. 

Fani natychmiast zasypali gwiazdę komplementami, zauważając, że mama z córką wyglądają na tych zdjęciach jak siostry. 

- Gratulacje dla was obu

- Jak siostry!

- Piękne - rozpływali się w komentarzach. 

Faktycznie, trzeba przyznać, że 51-letnia gwiazda wyglądała jak niewiele starsza siostra Julii - obie mają również na sobie luźne, młodzieżowe stylizacje, dodające uroku i odejmujące lat. 

Izabella Scorupco: Największe sukcesy

Izabella Scorupco urodziła się w 1970 roku w Białymstoku, ale już osiem lat później, po rozwodzie rodziców przeprowadziła się z matką do Sztokholmu. Zadebiutowała w wieku 17 lat w filmie "Nikt tak nie kocha jak my", ale popularność przyniosła jej rola "dziewczyny Bonda" u boku Pierce'a Brosnana. Później wystąpiła również w "Ogniem i mieczem" i kilku hollywoodzkich produkcjach. 

Regularnie do kariery aktorskiej, Izabella Scorupco rozwijała też karierę modelki. Pozowała dla Vogue, Elle czy Glamour, została twarzą marek Oriflame czy Irena Eris. Gwiazda próbowała również kariery muzycznej, ale udało się jej nagrać tylko jedną płytę. 

Izabella Scorupco na co dzień mieszka w Los Angeles i korzysta z uroków kalifornijskiego słońca. 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy