Reklama

Reklama

Jak Dawid Woliński chroni się przed koronawirusem?

Dawid Woliński opublikował w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym pozuje w maseczce. Wypowiedział się pod nim na temat zagrożenia koronawirusem. Co takiego napisał?

Dawid Woliński to 42-letni polski projektant mody, którego w świecie show-biznesu nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego międzynarodowa kariera nabrała tempa po tym, jak w 2005 roku zaprezentował swoją kolekcję ubrań na "Fashion Week" w Lizbonie. 

Na brak pracy zdecydowanie nie może narzekać, bo gwiazdy wprost uwielbiają jego kreacje. W ubraniach Dawida Wolińskiego mogliśmy oglądać już Annę Muchę i Małgorzatę Kożuchowską. Nosiła je też Paris Hilton. 

Jednak projektowanie ubrań to nie jedyne, czym się zajmuje. Od 2010 roku jest też jurorem w popularnym programie "Top Model". 

Dawid Woliński jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu często dzieli się z fanami zdjęciami z pokazów mody i swojego życia prywatnego. Niedawno projektant zdecydował się dodać nową fotografię, na której pozuje w białej maseczce. To jeden ze sposobów, na jakie stylista próbuje chronić się przed groźnym koronawirusem, który z dnia na dzień zbiera coraz większe żniwo. 

Sytuacja na świecie nie jest łatwa. Coraz więcej osób umiera w wyniku zarażenia, a antidotum jak dotąd nie wynaleziono. Dlatego też nie ma się co dziwić, że ludzie zaczynają panikować. Nie wiadomo, co robić, aby ochronić się przed koronawirusem. Ulice chińskiego miasta Wuhan, w którym wszystko miało swój początek, są niemal opustoszałe. Mieszkańcy boją się wychodzić z domu. 

Dawid Woliński uważa, że w tym trudnym czasie trzeba szczególnie zadbać o higienę. Oprócz zapewnienia sobie odpowiedniej maseczki, zdecydował się również pić duże ilości wody oraz regularnie dezynfekować dłonie. Jest to niepewna sytuacja, trzeba więc szczególnie uważać. 

A wy, w jaki sposób chronicie się przed koronawirusem?
A.W
Zobacz także:

Reklama


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński | projektant mody | gwiazdy | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama