Reklama

Reklama

Jennifer Lopez ostatnie letnie chwile spędziła na plaży

Jennifer Lopez postanowiła wykorzystać ostatnie ciepłe dni. Gwiazda pojechała na plażę, gdzie kusiła w skąpym bikini, a zdjęciem pochwaliła się swoim fanom w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że 51-latka w stroju kąpielowym prezentuje się po prostu obłędnie. Spójrzcie sami!

Jennifer Lopez to jedna z tych gwiazd, które wydają się wcale nie starzeć. Kariera 51-letniej gwiazdy nie zwalnia tempa, więc na brak zajęć z pewnością nie może narzekać, ale ostatnio znalazła też czas na chwilę relaksu. 

Postanowiła wskoczyć w skąpe różowe bikini i odpocząć przez chwilę na plaży w Hamptons, aby w pełni wykorzystać końcówkę lata. Położyła się na piasku, a zdjęciem ze swojego pobytu nad wodą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytów zgrabną figurą piosenkarki. Pod fotografią szybko zaczęły się pojawiać pozytywne komentarze. 

Reklama

Nic dziwnego, w końcu Jennifer Lopez wyglądała jak milion dolarów. Takiego ciała z pewnością mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka z branży. 

Spójrzcie, jak artystka wyglądała w skąpym bikini! 

Jennifer Lopez z pewnością przyspieszyła tą fotką bicie serca u wielu spośród swoich fanów. Atrakcyjna wokalistka na powyższym zdjęciu wyeksponowała swoje seksowne kobiece kształty. 

Aż trudno uwierzyć, że popularna piosenkarka jest już po pięćdziesiątce. Patrząc na to, jak zmieniła się na przestrzeni lat, można odnieść wrażenie, że z roku na rok artystka wygląda coraz lepiej. 

Ciekawe, jaki jest jej sekret! 

***Pomagamy***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | gwiazdy | plaża | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy