Reklama

Joanna Krupa pokazała córkę. “Dwie takie same dziewczynki. Kloniki”

Joanna Krupa modelka i jedna z jurorek programu Top Model na swoim profilu w serwisie Instagram dzieli się kulisami swojej pracy i scenami z codziennego życia. Ostatnio na profilu mamy często pojawia się także jej córka Asha. Dziewczynka urodę odziedziczyła po mamie?

Córka Joanny Krupy uczy się polskiego

Córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa przyszła na świat w listopadzie 2019 roku. Asha, bo tak nazwali ją rodzice, ostatnio często gości na profilu swojej mamy w serwisie Instagram. Joanna Krupa dumna ze swojej pociechy dzieli się z widzami filmikami, na których uczy Ashę języka polskiego. Urocza czterolatka o blond włosach, która powtarza za mamą polskie słowa, wzbudziła zachwyt wśród internautów. Obserwatorzy Joanny Krupy, których jest już 1,7 miliona, z uśmiechem śledzą poczynania dziewczynki, o czym świadczą komentarze zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Reklama

“Słodka"

“To jest piękne" 

“To jest wspaniałe! Chciałabym, żeby moi dziadkowie uczyli mnie polskiego lub czeskiego. Mówili w swoich językach tylko, jeśli nie chcieli, żebyśmy - dzieci nie rozumieli, o czym rozmawiają."

“Moja ulubiona dziewczynka". 

“To najsłodszy mały aniołek"

“Jakie słodkie jesteście i takie dwie te same dziewczynki. Kloniki"

Zobacz również: Z tym wyznaniem Krupa czekała miesiącami. Jest inaczej niż wszyscy myśleli


Tak nazwała swoją córkę Joanna Krupa - to imię ma piękne znaczenie

Pełne imię córki Joanny Krupy to Asha-Leigh Presley Nunes. Asha w wymowie - szczególnie jej mamy - czasem brzmi bardzo miękko, niczym polskie Asia. Tymczasem w języku angielskim imię Asha ma bardzo piękne znaczenie - źródłosłów tego miana to “nadzieja" bądź “aspiracje". Natomiast człon “Leigh" tłumaczony jest jako “delikatność. Wybór imienia córki był zaskoczeniem dla fanów modelki, która w mediach społecznościowych prosiła swoich fanów o inspiracje i pomysły na imię. Od dłuższego czasu przed narodzinami Ashy niemal pewnym było, że rodzice rozważają dwuczłonowe imię. Większość obserwatorów uważała, że Joanna Krupa i Douglas Nunes zdecydują się na Grace Kelly, ale wybrali dla swojej córeczki “nadzieję" i “delikatność". 

Zobacz również: Szymon Hołownia nazwał tak córki. Ich imiona mają wyjątkowe znaczenie 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama